“Kis esküvői ebéd...”
Fekete Gólya Étterem értékelése

Fekete Gólya Étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Mindenkinek szívből csak ajánlani tudom. Csodás, tiszta, ízléses környezetben, nagyon előzékeny, kedves, mosolygós, udvarias felszolgálók. Mi egy kis esküvői társasággal költöttük el esküvői ebédünket március első hétvégéjén... :) . A kabátokat érkezéskor le majd távozáskor pedig felsegítették. Poharunk sohasem volt üres. A fogások feltálalása közt alig telt el több 5-6 percnél, pedig az étterem tömve volt. Az ételek finomak, frissek, a tálak bőségesek voltak. Távozáskor a pincérek és az ügyvezető "sorfalat" állva, kézfogással köszöntek el és egyenként sok boldogságot és minden jót kívántak nekünk... Példaértékű azt gondolom! Hálás köszönetünk nekik!

1  Köszönet neki: OrsiT10

Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Szülinapot ebédre vittem édesanyámat!kertem egy kis diétás meglepetés desszertet!megcsinaltak szó nélkül és a figyelmes pincerünk a happy birthday is lejátszotta!❤️
Az ételek bőségesek,háziasok és finomak!csak ajánlani tudom!
Köszönöm!

1  Köszönet neki: 1980szilviab
Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Mindig finom ételek adnak. A harcsa halászlé is isteni, igaz legutóbb kicsit kevés halhús volt benne és nem volt elég meleg a leves csak a fazék.

3  Köszönet neki: Nemeth_Roland
Értékelés időpontja: 2018. január 7. mobiltelefonon

Tökéletes volt minden!
A Kiszolgálás, az étel, a hangulat, a személyzet. Mindenki tudja mit kell csinálnia, minden a helyén van.

1  Köszönet neki: Footprints614674
Értékelés időpontja: 2017. december 10. mobiltelefonon

Fantasztikus kiszolgálás! Finom ételek! Máskor is megyünk. ❤ A gyerekek is imádták,mert végre egy olyan hely,ahol ők is figyelembe vannak véve.

2  Köszönet neki: koroknaij

A következőt megtekintő utazók: Fekete Gólya Étterem ugyancsak megtekintették

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Járt már itt: Fekete Gólya Étterem? Ossza meg benyomásait!