“Michelin-csillagot nekik!”
Bagatell Etterem értékelése

Bagatell Etterem
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

A vendéglátás szó 100%-os megtestesítői! A pincérek profik, kedvesek, valóban odafigyelnek, az étterem hangulatos, az étel michelin-csillagos minőségi. Valódi élmény volt, köszönjük.

1  Köszönet neki: KataA48

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Olyan ételeket kóstolhattunk amit eddig el sem tudtunk képzelni! Tökèletes izek voltak!! Egy felejthetetlen estét töltöttünk itt!

1  Köszönet neki: 65biankae
Értékelés időpontja: 2018. február 17.

Fekete Gólya nevezetű étterembe próbáltam asztalt foglalni, de így utólag "szerencsére" nem volt szabad asztal, így sikerült megismernem ezt az éttermet. A berendezés nagyon ízléses, a személyzet kedves.( Ételszagot abszolút nem éreztünk.) Az ételre picit többet kellett várni, mint máshol, de megérte. Sok étteremben jártam és eléggé válogatós, problémás vagyok, de itt nagyon finomat ettem. A kis társaságom többi tagja is nagyon elégedett volt, legközelebb is ide jövünk. Nálunk megelőzte a békéscsabai Brillt, a Fekete Gólyát pedig mérföldekkel lekörözte.

Köszönet neki: eevelin8726
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

A helyet mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
A felszolgálók nagyon figyelmesek és gyorsak voltak.
Az étterem belső elrendezése hangulatos,tetszetős, nagyon kellemes.
Az ételek nagyon ízletesek és finomak.
Olvastuk előző kommetekben, hogy a konyhából árad az étel illata, mi ezt nem tapasztaltuk.
Azt nem tudom milyen lehet szezonban, de biztosan visszalátogatunk ide.

Köszönet neki: ImreH60
Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Az ételek kiválóak. A felszolgálók figyelmesek, tudják a dolgukat. Némelyik este élő zene szórakoztatja a vendégeket. A helységgel a gond, hogy a konyha szaga átjárja az egész termet, a ruházat bizony büdös lesz.

Köszönet neki: Footprints677859

A következőt megtekintő utazók: Bagatell Etterem ugyancsak megtekintették

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Járt már itt: Bagatell Etterem? Ossza meg benyomásait!