“Ha csak egy jót enni akarsz...”
Rozmaring Étterem értékelése

Rozmaring Étterem
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Kiszolgálás nagyon jó. Ételeik nem rendhagyóak, némelyik fogás kiváló, de előfordul hogy a kevesebb--és most nem a mennyiségre gondolok---néha több.
szívesen ugrunk be időnként egy gyors ebédre.

1  Köszönet neki: nokohu

Értékelés időpontja: 2018. február 10.

Nagyon finom bisztróebédjeik és vacsoráik vannak. Sokszor voltunk már itt és még sosem csalódtunk, így tovább.

1  Köszönet neki: dipeti88
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Névnapi ebéden voltunk hétvégén hatan, és igazán jó választás volt. Szép környezet, jó kiszolgálás, remek ételek, finom borok.
Nagyon jól sikerült a terasz befedése.
Az almás palacsintát ne hagyjátok ki, de minden isteni. Köszönjük.

Köszönet neki: SzeitzPeter
Értékelés időpontja: 2017. november 16. mobiltelefonon

A belváros közepén egy nagyon jó étterem barátságos és udvarias kiszolgálással, nagyon jó étlappal. Soha nem csalódtam.

Köszönet neki: 701tam_sh
Értékelés időpontja: 2017. november 14.

Barátokkal tértünk be, egy beszélgetés után. Kedves volt a személyzet és bár nem volt foglalásunk egyből kaptunk asztalt. Hangulatos volt a dekoráció. Én személy szerint vadhúst ettem erdei gombával és reszelt füstölt paranyica sajttal egy kis saláta köret és tészta körettel. Kísérőnek apátsági belga sört ittam. Étel frissen készülve kis várakozás után megkaptuk, egyedi volt a tálalása és ízletes is volt. Ár érték arányban jól megfelelt.

Köszönet neki: Ádám R

A következőt megtekintő utazók: Rozmaring Étterem ugyancsak megtekintették

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Járt már itt: Rozmaring Étterem? Ossza meg benyomásait!