“A Város legjobb pizzája itt van”
Olivola értékelése

Olivola
Konyha: Olasz
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Már többször voltunk, így több ételt is megpróbáltunk, de mindig a Pizza volt a legjobb. Igaz, az erdei gombaleves is finom volt. A húsételek átlagosak, de a pizza az nagyon finom, ha valaki a vékony tésztát szereti.

Köszönet neki: 944istv_nh

Értékelés időpontja: 2018. január 5. mobiltelefonon

Egy kellemes családi vacsorát szerettünk volna eltölteni, de nem annyira sikerült jól mint terveztük. Legelső problémám az volt, hogy feltehetőleg a pincér egy másik társaság helyét adta oda nekünk amit nem tudott leplezni, mert az est további részében minket lestek. Eleg fusztráló volt számunkra.
Továbbá rendeltünk egy kemencében sült fogas filét ehelyett kaptunk egy teljesen eltérő halat borsópürével. Ráadásul ezt egy 5 éves gyermek kérte aki finoman szólva is utálja a borsót.
Volt egy ennél egyszerűbb rendelés is.. forró tea citrommal. Külön kértük a felszolgálótól, hogy legyen szives citromot is hozni, de azt majd otthon leküldöm utána.
Amúgy az ételek minőségével nem, volt gond, de a felszolgálás és, hogy végig bámultak és beszéltek rólunk..

Tisztelt vezetőség, ha nem megy a pincéreknek 5 ember rendelését megjegyezni akkor figyelmükbe tudok ajánlani két elég egyszerű és régóta feltalált eszközt...Papírt és ceruzát!

Köszönet neki: spiii
Értékelés időpontja: 2018. január 4. mobiltelefonon

Pizza igazi olaszos, kifogastalan bar nem olcso. Kicsit meglepodtem, h a paradicsom szosz, amit kertunk a pizzahoz 1000ft-ba fajt mint extra feltét volt felütve... (990ft egy tiramisu).
A lasagne izetlen volt es nagyon kicsi adag. Osszessegeben nem eri meg az arat.

Köszönet neki: kalmant2016
Értékelés időpontja: 2017. október 14.

Elsőosztályú olasz étterem Kecskeméten. Minőségi alapanyagok, kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Katalin K
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21. mobiltelefonon

Kremes olasz fagyjuk van, nem erdemes amenni mashova, csak hozzajuk!
Mindenfele izvilagban van fagyivalasztekuk, a csokis es gyumolcsosek is jok!
Nagyon kellemes kis teraszon lehet naluk ucsorogni, osszessegeben mindent tud es kaphato naluk amit az ember keres.

Köszönet neki: Camper732701

A következőt megtekintő utazók: Olivola ugyancsak megtekintették

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Járt már itt: Olivola? Ossza meg benyomásait!