“Kiváló! ”
Jóbarát Vendéglö értékelése

Jóbarát Vendéglö
Konyha: Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

A személyzet nagyon kedves volt. Az ételek finomak, nagy adagokat adnak. Az árak közepesek, két fő 5000 forintból meg tud ebédelni. Ha erre járok újra betérek egy jót enni!

Köszönet neki: bogl_rz

Értékelés időpontja: 2018. február 18.

Motorozunk, ezért már korábban a fülünkbe jutott a hely híre. Ma kipróbáltuk, asztalfoglalással kezdődvén, mely során a végtelenségig kedvesek,segítőkészek voltak a telefon másik végén, mindezt vacsoraidőben, tehát előtte egy nappal. Ma 12.30 kor azaz az érkezéskor kedves fogadtatás, a kapott asztal tökéletesen megfelelt, sőt, nekünk a legjobb volt. A pult bal oldalán a galériás részen, a zenészektől 4 méterre! A kiszolgálás szakszerű,kedves de nem nyalizó.Az ételek ízletesek, a választék szerintem bőséges, no és bár tele volt szinte vendéggel, ahhoz képest nem sokat kellett várnunk!Teljes mértékben elégedettek voltunk, kisgyerekkel mentünk-mindenben a segítségünkre voltak! Nekem nagyon bejött, ez az igazi vendéglátás, biztos hogy menni fogunk még! A ZENÉSZEK a legkitűnőbb választás, profi előadás mely abszolut diszkrét, visszafogott, lehet mellette nyugodtan beszélgetni de közben mégis jár a lábad az asztal alatt, és ütöd az ütemet az asztalon. Köszönjük szépen !

1  Köszönet neki: SaraB8546
Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

Nagyon kellemes hangulatos étterem, barátságos és gyors kiszolgálás, házias és finom ételek. Nagyon elégedetten távoztunk egy kellemes vacsora után. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Köszönet neki: Sherpa745407
Értékelés időpontja: 2017. december 18. mobiltelefonon

Nagyon kedves, profi kiszolgálás. Szuper ételek, mindenkinek,vega nem vega, paleo bőséges választék. Az árak középkategóriásak, de a jó minőségű ételek mindenkinek kellemes élményt nyújtanak. Aki erre jár és jó ételeket szeretne ide kell jönnie.

Köszönet neki: Bbanya
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Divatba jött délben menüt fogyasztani,mert egy csésze leves és egy főétel elég mennyiségileg.Itt kapható napi ajánlat 800.-forintért,de van állandó menü 900.-forintos áron.Húsleves és rántott ponty vagy rántott sajt,vagy rántott gomba és köret.Nagyon finom,jó izü,kedves kiszolgálás,gyorsan és finomat...

Köszönet neki: cserfaiv

A következőt megtekintő utazók: Jóbarát Vendéglö ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Jóbarát Vendéglö? Ossza meg benyomásait!