“Nagyon gyenge”
Tompos értékelése

Tompos
Értékelés időpontja: 2018. március 16.

Párommal egy esős márciusi napon tévedtünk be az étterembe, azért írom, hogy betévedtünk, mert eredetileg a többször látogatott Halászcsárdába készültünk, de az zárva volt. Nagyon megörültünk a nyitva lévő és elég jóra értékelt helynek. Kívülről tényleg meggyőző az épület, de sajnos éles kontrasztban áll az ételek minőségével. A sütőtök krémleves még elment, a harcsapaprikásom viszont értékelhetetlen volt. Kezdjük ott, hogy a szalonnapörc alig sült ujjnyi császárszalonna képében jelent meg. A túrós csuszát úgy kell elképzelni, hogy az összetapadt tésztát úgy ahogy a főzővízből kivettét a tányérra halmozták, majd a túrót rálapították a tetejére. Maga a harcsapaprikás életem leggyengébb darabja, pedig ezt gyakran rendelem. A felismerhetetlenségig elfűszerezve (tárkony vagy kakukkfű nem is tudom mi volt rajta, de oda nem illő dolog). Párom lazaca mellé érkezett sült sütőtökön a használt olaj volt érezhető, a hozzá salátának szánt kreálmány díszítésnek ment csak el. Sajnos mások sem jártak jobban, a mellettünk lévő asztalnál egy úr visszaküldte az ételt. Az mindenesetre biztos, hogy aznap szakács nem volt a konyhában.

1  Köszönet neki: hzoleee
Tomposetterem, a Tompos alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 19.

Kedves Uram!

Engedje meg hogy magam és az egész étterem nevében megköszönjem hogy időt szánt ránk és építőjellegűnek szánt észrevételeivel hozzájárult ahhoz hogy munkánkat jobban végezhessük!

Sajnálattal olvastam azonban negatív jellegű észrevételeit amelynek egy igen lesajnáló
( Nagyon gyenge) címet adott.

Kis kiegészítés. Hogy ne érje a jövőben negatív meglepetés tájékoztatnám hogy a Halászcsárda húsvétkor nyitja meg kapuit. Ezt bizton mondhatom hiszen jó kapcsolatot ápolunk az általunk is magas szinten elismert Csárda vezetőivel a Szita családdal illetve a szóbanforgó erős márciusi napokon is tiszteletét tette egyik üzletvezetőjük aki/akik az év ezen időszakában többször is rendelnek illetve megtisztelnek minket azzal hogy nálunk étkeznek.
Zárójel bezárva.

Először is örömünkre szolgál ahogy Ön is említette hogy a sütőtökkrémleves “még elment”.

Folytassuk ott. Harcsapaprikás túrós csuszával, pirított szalonnával.

Ahogy előző soromban említettem (némiképp tautológ) kínálatunkban a szóban forgó főételt Pirított császárszalonnával kináljuk és nem szalonnapörccel, ahogy később Ön is ügyesen észrevette.
Így szerepel étlapunkon és honlapunkon egyaránt.
Ahogy a következő linken is megtekintheti:

Sajnálom hogy negatív értelemben nálunk fogyasztotta élete legkiemelkedőbb harcsapaprikását.
Remélem, hogy helyben jelezte és az Ön melletti asztalnál ülő vendég példáját figyelembevéve jelezte az aktuális felszolgálónak és helyben segíteni tudtunk az “értékelhetetlen” főételen. Utólag ugyanis elég nehezen tudom kárpotólni Önt!

Kedves párja ételével kapcsolatban kérem ne haragudjon de a “használt olaj” illetve a “kreálmány” jelzőket tisztelettel, érdemben nem vagyok hajlandó elfogadni!

Hogy keretbe foglaljam válaszomat a címben szereplő “nagyon gyenge” jelző véleményem szerint egy étterem értékelése szempontjából nem helytálló, ugyanis szerencsére a Tompos étterem épülete erősen áll mind fizikailag mind átvitt értelemben amire gondolom Ön is célozni próbált.

Végezetül utolsó megállapításának válaszadásával zárnám soraimat.
Biztosíthatom hogy a szóbanforgó napon legalább 4 Szakács és a Chef illetve/vagy a helyettes jelen volt és mindent megtett azért hogy az eddig széleskörben elért vendégelégedettségi szintet megtartsuk és még magasabb szintre emeljük.

A viszontlátás reményében,

Üdvözlettel és Tisztelettel,

Tompos Levente
Üzletvezető - Tulajdonos

Értékelés időpontja: 2018. február 8.

Kisebb baráti társasággal és egy kisgyermekkel érkeztünk. Alig akartak észrevenni minket, majd borzasztó lassan kaptunk meg mindent. Kicsit kellemetlenül éreztük magunkat, mert sokszor úgy éreztük a pincér viselkedésén, mintha zavarnánk őt munkaidőben. A kislányunkra kifejezetten rosszallóan néztek pedig szépen viselkedett, nem zavart senkit csupán nem tudott egy helyben ülni...
Az ételek sótlanok voltak és 3 részletben kaptuk meg őket, amikor kértünk még valamit, arra is legalább 10 percet kellett várnunk (majonéz)

7  Köszönet neki: boncznagykata
Értékelés időpontja: 2018. február 2. mobiltelefonon

Minden megfelelő. Szép étterem, kedves kiszolgálás. Árak mérsékeltek. Etetőszék kérés nélkül. Ajánlom.

Köszönet neki: Szilárd T
Értékelés időpontja: 2018. január 5. mobiltelefonon

Nagyon finom, ės bősėges ėtelek, kedvesek a felszolgàlok is. Gyönyörû, tiszta ėtelek. Bàtram ajànlom azoknak akik finomat szetetnėnek enni.

Köszönet neki: kossuthn_e
Értékelés időpontja: 2018. január 5. mobiltelefonon

Kisgyermekkel kivaloan elvezheto a gyereksarok melletti asztal :)

Etelek finomak, kiszolgalas korrekt.

Köszönet neki: tam_ss344

A következőt megtekintő utazók: Tompos ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tompos? Ossza meg benyomásait!