“Ajánlani tudom mindenkinek! ”
Apetito Etterem értékelése

Apetito Etterem
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Hétköznap este voltunk, nem voltak sokan. A rendelt ételt nagyon hamar kb. 15 perc alatt kihozták. Az adagok bőségesek voltak, jól lehetett lakni velük. Csülköt ajánlani tudom, nagyon finom volt. A salátában néhány uborka puha volt. Pincérnő kedves, oda figyelt ránk. Ha erre járunk visszatérünk ide!

Köszönet neki: bogl_rz

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Magas árak, lassú kiszolgálás...pedig rajtunk kívül 2-3 asztal volt! Gnocchinak elnevezett köret botrányos az ízek szörnyűek voltak szóltunk a pincér hölgynek mely konkrétan leszarta , de legalább az ital ízét eltalálták. Étterem kinézete igényes.

2  Köszönet neki: Sziszi H
Értékelés időpontja: 2018. február 11.

A hely hangulatos, már többször voltunk itt. Mindig kedves volt a kiszolgálás. Az ételek jó ízűek, változatosak, a tálalásra nagy hangsúlyt fektetnek. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki.

1  Köszönet neki: Foszakacs
Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Kellemes környezet, kedves, udvarias kiszolgálás. Az ételek finomak, az adagok megfelelőek. A sült csülök nagyon finom volt, az ár-érték arány is megfelelő.

Köszönet neki: Pioneer444834
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 20. mobiltelefonon

Nagyon sokat kellett várni, pedig kértünk gyümölcs levest is, amivel exvendéglátósként tudom, hogy itt időt lehet nyerni. A levest is fél óra után kaptuk meg. Amúgy az ételek finomak voltak, csak a sok várakozással volt probléma. Nem tudom, hogy jövünk-e meg ide. ???

Köszönet neki: norgraph

A következőt megtekintő utazók: Apetito Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Apetito Etterem? Ossza meg benyomásait!