“Gyors ebéd”
Rockabilly Chicken értékelése

Rockabilly Chicken
45. helyezett 88 Éttermek közül Miskolcon
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Nagy választék, saláták sokfélesége jellemzi. A csirke fincsi, édes bunda a kedvenc. Kellemes kiszolgállás. Nagybevásárlás előtt harapni valamit, tökéletes kis hely.

Köszönet neki: TiborD94

Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Nagyon barátságos kiszolgálást kaptunk még a telefonon keresztül is. Az ételek finomak voltak, és ízletesek. Több félét rendeltünk, és mindenki elégedett volt. A csípős csirkeszárnyak nem voltak csípősek, bár lehet itt bennem volt a hiba, mert sok csípős ételt fogyasztok. Az árak barátiak, inkább étterem szinten mozognak, mint gyorsbüfé. Viszont cserébe jól tud lakni az ember, így mindenképpen ajánlom!

Köszönet neki: Meddiks
Értékelés időpontja: 2017. május 30. mobiltelefonon

Száraz, olajban tocsogó, ízetlen ételek. Többször is próbáltuk, de nem csak egyszeri hiba volt.. Ha valaki nagyon éhes hajrá, de egyébként nem ajánlom

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: nagypdora
Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Több féle ételüket is kóstoltam már, főleg kiszállítás által, viszont azt kell mondjam, hogy a menüben is valamint a bagettek/hamburgerek területén is meghatározó az étterem.

Szinte heti szinten rendelek tőlük.

A látogatás dátuma: 2017. május
1  Köszönet neki: Máté T
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 29. mobiltelefonon

Legjobb gyorsétterem a városban. Gyors kiszolgálás.Legnagyobb választékú étlappal rendelkezik Miskolcon.Az adagok bőségesek és nagyon ízletesek.Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: sinkadi

A következőt megtekintő utazók: Rockabilly Chicken ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Rockabilly Chicken? Ossza meg benyomásait!