“Kicsit késtek, de...”
Bohém Marha Bisztró értékelése

Bohém Marha Bisztró
29. helyezett 94 Éttermek közül Miskolcon
Értékelés időpontja: 2018. március 9.

Kicsit késtek a megrendeléssel, de nagyon korrekt volt tőlük, hogy hívtalak telefonon és közölték, illetve elnézést kértek. Ezen felül kaptam tőlük ajándékba 1 liter kólát és 1 szelet tortát is. Nagyon figyelmesek, pedig nem vártam volna ezt el.

Az ételek finomak voltak, a hamburger kiváló, a coleslaw is ízletesre sikeredett. Mindenképp fogok még tőlük rendelni! Hajrá!

Köszönet neki: Patrikusz

Értékelés időpontja: 2018. január 16. mobiltelefonon

Miskolcon még mindig nem könnyű jó burgert találni, de ez a jobbak közé tartozik. A húst túlsütik, ez a legnagyobb probléma....

1  Köszönet neki: BorosiK
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Nagyon ízlett a hamburger és azt is ötletesnek találom, hogy lehet rendelni úgynevezett "lady burger"-t, ami egy kisebb méretű hamburger. Jó hely, csak így tovább.

Köszönet neki: 464zitan
Értékelés időpontja: 2017. december 12. mobiltelefonon

Ha erre jársz, feltétlenül érdemes betérni. Nagyon finom volt az étel és a kiszolgálás is tökéletes!

Köszönet neki: szilagyigyorgy
Értékelés időpontja: 2017. december 1.

A Miskolci sétálóutcában járva több sarokkal távolabbról elfogott az éhségérzet, majd rögtön éreztem is, hogy miért. Fokozatosan erősödő sülő húsillatot éreztem. Mágnesként vonzott, olyan ínycsiklandozó volt. Össze sem lehetett téveszteni, ez bizony hamburger. Szerencsére nem kellett sokáig keresnem, megtaláltam a forrást a Bohém Marha Bisztrót. Belépve rögtön tudtam, nekem hamburger kell. 15 perc alatt elkészült és bár kértem volna többet, mert ez mennyei volt.

1  Köszönet neki: Péter V
Róbert C, a Bohém Marha Bisztró alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 2.

Köszönjük szépen a dicsérő szavakat,legközelebb akkor kérj többet.

A következőt megtekintő utazók: Bohém Marha Bisztró ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Bohém Marha Bisztró? Ossza meg benyomásait!