“Csúcs kávé!”
Desszertem értékelése

Desszertem
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 10.

A sütik annyira nem dobtak fel, de a kávéjuk az eszméletlenül jó!!! Személyzet nem volt túl szivélyes. Mosdó tip-top!

Köszönet neki: Brtln

Értékelés időpontja: 2018. július 23.

Kiváló minőségű sütemény költemények, romantikus hangulat és kedves kiszolgálás. Az ára ugyan magas, de inkább ritkábban egy ilyen fantasztikus desszert, mint az olcsó, cukrászkrémes piskóták.

Köszönet neki: linka28
Értékelés időpontja: 2018. június 10. mobiltelefonon

Kissé nehéz megtalálni, de megéri megkeresni. Nagyon finomak a sütik, a málnás-lime-os süti és a képviselőfánk is. Az első cukormentes, most épp csak ez volt cukormentesben, de finom. A fagyis jegeskávé is mennyei. Megérdemelten szerepel a top 10-ben.

Köszönet neki: KatalinH150
Értékelés időpontja: 2018. június 3. mobiltelefonon

Különleges és nagyon finom desszertek, meghitt, családias hangulat, de romatikus találkozóra is tökéletes.

Köszönet neki: BarbaraS7981
Értékelés időpontja: 2018. június 2.

Miskolc sétálóutcáján, a színház melletti téren van ez a hangulatos, jó időben teraszos cukrászda, ahol nehéz választani a különleges sütemények, tortaszeletek, desszertek közül. Fagylatok és italok is választhatóak, természetesen. A kiszolgálás gyors, udvarias.

Köszönet neki: NelliKat

A következőt megtekintő utazók: Desszertem ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Desszertem? Ossza meg benyomásait!