“Sírnivalóan jó”

Pizza, Kávé, Világbéke
20. helyezett 63 Éttermek közül Miskolcon
Értékelés időpontja: 2017. november 6.

Már-már megkönnyeztem, annyira finomat ettem itt. Az ízek harmóniája, a vizuálisan is igényes ételek elkápráztattak, egy indok, hogy gyakrabban járjon Miskolcra az ember. Kevés alkalommal ettem ilyen finomat (pizzát), pedig Olaszországban is jártam már többször.

Köszönet neki: Bojána K

Értékelés időpontja: 2017. október 31. mobiltelefonon

és magas a minôség is! Finomak a római pizzák, vártuk az alkalmat és meg is êrte. Kirmelkedô ár-érték arány. Ami még meglepetés volt: elképesztôen fínom kávé és málnapszörp! Sokan vannak, de megéri várni. Gyertek!

Köszönet neki: kuttorkutya
Értékelés időpontja: 2017. október 31. mobiltelefonon

Csak annak ajánlom, aki bírja a sorbanállást!mi 3 kisgyerekkel is kiálltuk és megérte. Ülőhelyet nehéz találni. Kávét inni muszàj! Legjobb!

Köszönet neki: Jakabtimea
Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

Sokáig vártunk, hogy végre megnyíljon az Anyukám mondta miskolci kistestvére.
Már második alkalommal tértünk vissza. A kávé valóban nagyon finom, de a pizza nem éri utol az encsi nagytestvérét, bár majdnem annyit kellett rá várni mint arra.
A hely számomra leginkább érdekes.
Több magassított asztal van, és egy pár normál méretű is. A fal az egyik oldalon vakolatlan tégla, a másikon szépen berendezett boros polc
Az ablak melletti moziszékek meglepően kényelmesek.
Az étteremben nagy az alapzaj, csattogás, kattogás, csipogás, az embernek olyan érzése van mintha a púlt mögött nagy lenne a fejetlenség.
A kiszolgálók egy része nagyon kedves és aranyos, de sajnos nem mindenki.
Nem szerencsés, hogy külön kell várni arra, hogy leadjuk a rendelést és utána még egy kört kell várni az üdítőre, kávéra.
Nekem hiányzik belőle egy kis otthonosság, kuckósság, meghittség, valami világbékés.
A helyet inkább jóra, mint nagyon jóra értékeném de semmi képen sem átlagosra.

Köszönet neki: aron t
Értékelés időpontja: 2017. november 1. mobiltelefonon
Google-fordítás

Köszönet neki: 228gyulah

A következőt megtekintő utazók: Pizza, Kávé, Világbéke ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Pizza, Kávé, Világbéke? Ossza meg benyomásait!