“Olasz ízvilág Miskolcon”

Pizza, Kávé, Világbéke
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Finom frissen elkészített levegős tészta friss feltétekkel 80%-os készültségben, amit a szemnek szájnak tetsző szelet kiválasztása után sütnek rövid idő alatt készre.
Megéri megvárni azt a pár pillanatot míg elkészül, mert nagyon finom olaszos ízvilág.
Kicsi szeletek de nem marad utánuk éhségérzet. Nagyon etetik magukat. Érdemes többféle pizza szeletet összeválogatni, így élvezni az ízorgiát. Mindenképpen
megéri összehasonlítani egy hagyományos pizza ízvilágával. Különleges, Olaszország utcai pizza sütödéit idéző élmény.

Köszönet neki: Hviki0216

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Lehet, hogy az Anyukámondta étterem után, túl nagy elvárásokkal indultunk neki. Én egy picit csalódtam. Miben? Talán az összképben.

Pizza? Inkább kenyérlángos. Csak, akkor miért nem annak hívják? Tudom, M.o.-n mindenki pizzát süt, nah de milyen is az igazi pizza és miért hívunk mindent annak, ami egy picit is hasonlít rá? Ez egy beszélgetést megérne.

Nah, de a lényeg:
A hely szép és modern.
A felszolgálók kedvesek.
A kenyérlángos, különleges és finom.
Ár? Hát általában, ugye a márkát veszi meg az ember a ruhaboltban, nem mindig a minőséget. Lassan az éttermekre is ez igaz. Ha valami felvan hipeolva akkor egy ezressel drágábban adunk mindent. Ez itt is érvényesül, igaz a minőségre sem lehet panasz. Kérdés, az hogy van-e felvevő piaca Miskolcon.

Az emberek szeretik, mert szinte zárásig teltház volt.
Nem volt ez rossz, de nagyo jó se. Az átalgos a jó szó rá.

Köszönet neki: FSupi_tour
Értékelés időpontja: 2018. január 13.

Ki kell prbóálni.kézművel szelet pizza fantasztikusan jó tésztából. Mondhatni pizzaművészet. S a pizzához sör illik...stílusosan kézműves sör...sőt, csak az van

Köszönet neki: TheaterFunBP
Értékelés időpontja: 2017. november 22.

Sajnos Encs ahhoz messze van, hogy az ember mindig elmenjen oda, ha igazán jó pizzát akar enni. Ezért is vártam már nagyon, hogy végre megnyíljon a miskolci pizzázójuk.
A hely berendezése, hangulata fantasztikus, különösen tetszett az, hogy a régi burkolatból is hagytak mutatóban. Nem zsúfolták tele asztalokkal, levegős a tér, a sorbanállók sem zavarják az asztalnál ülőket. Nagyszerű ötlet ( bár lehet, hogy csak én nem láttam még ilyet ) a kis korong, ami villog és rezeg, ha már elkészült a pizza. A választék nagyszerű,a pizzák szuperek, ár-érték aránya tökéletes.
Amire nagyon kell majd ügyelniük az, hogy ezt a magas szinvonalat folyamatosan tudják tartani. Ötször ettem ott eddig, ebből négy alkalommal minden tökéletes volt, egy alkalommal viszont az egyik fajta pizza feltéte látványosan kevesebb volt a megszokottól. Amikor először ittam málnaszörpöt, az hihetetlenül finom volt, másodjára pedig " csak " finom. Mégpedig azért, mert a készítésénél csak találomra öntik a pohárba a szörpöt, nem használnak mércés poharat. Így természetesen nem mindig lesz egyforma az íze. De ezek a dolgok apróságok és könnyen lehet orvosolni a problémát. Én is csak segítő szándékkal mondtam el a tapasztalataimat. Még annyit tudnék javasolni, hogy az elvitelre készült pizzák dobozába bele lehetne tenni egy cetlit ( gondolom a dobozra rányomtatni drága lenne), amin szerepelne, hogy pontosan hogyan kell otthon megsütni, ugyanis nem találkoztam még olyan ismerőssel, akinek ez tökéletesen sikerült volna .
Összességében azt kell mondanom, hogy a Weidlich palota, Miskolc legpatinásabb épülete, végre a múltjához méltó bérlőt kapott.

1  Köszönet neki: Zsuzsanna J
Értékelés időpontja: 2017. november 10.

Nyilván kipróbáltam. Nem ez nem próba volt. Elmentünk Miskolcra, hogy együnk valami finomat azon a helyen amit Ők hoztak létre. Az Anyukám mondta filozófiája egy még lazább tálalásban. Ide beszalad az ember, kivárja a sorát és eszik valami elképesztően jót, iszik egy zseniálisan olasz kávét, mindezt úgy mint Itáliában, gondolok itt arra, mikor Rómában egy falatnyi helyen az ember vadidegenekkel osztja meg az asztalát, de ez senkit nem zavar, sőt! Na itt is így volt, leültünk egy hosszabb asztalhoz aminek a másik végén valaki ismeretlen ült és élvezetesen evett. Aztán mindenki ment tovább egy jó érzéssel megtelítve és azt tervezgetve, mikor is jövök majd legközelebb Hozzájuk!

Köszönet neki: Pisstuss

A következőt megtekintő utazók: Pizza, Kávé, Világbéke ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Pizza, Kávé, Világbéke? Ossza meg benyomásait!