Mai nyitvatartás: 9:00 - 20:00
Élmény

Nagyon szép a fürdő. Viszont nyitás után 1 órával (koronavírus járvány idején!) annyian voltak... olvasson tovább

decsidorka
Dunakeszi, Magyarország
mobiltelefonon
A legszebb barlangfürdő

A legszebb barlangfürdő, amit én eddig láttam. Elég sok medence, este 17h után barátságos... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. július 24.
lorantm2019
Mind a(z) 889 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Igazi kaland és Élmény ez a fürdő! A felfedezendő medencék, barlangi folyosókon megközelíthető részek, a visszhangos színes fürdőterem, a sodróvíz keresztül a barlangon felejthetetlen élmény kis (13/6éves) gyermekekkel is. Estefelé kiürül, volt mikor a melegvizes (33C) medencében egyedül voltunk. Déltől este nyolcig voltunk bent, többször ettünk a benti étteremben... Biztos vissza fogok még jönni... És egyszer az éjszakai bulit is kipróbáljuk...

Köszönet neki: i-zoltan
Értékelés időpontja: 2018. február 16. mobiltelefonon

Sajnos a pár évvel ezelőtti látogatásunk óta sokat változott rossz irányba. A személyzet ha meglát, messziről kerül, nehogy kérdezz valamit. Ezenkívül majd mindegyik, világfájdalommal az arcukra ülve, a telefonját nyomkodja. A fürdőben a víz nem kellemes, inkább hideg. Itt-ott már potyog a medencék burkolata, amit nem javítanak.
Kár lenne ezt a szép fürdőt lepukkasztani, bízom benne hogy hamarosan változnak a dolgok.

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: Happiness736848
Értékelés időpontja: 2018. február 5. mobiltelefonon

Képek alapján nagy reményekkel érkeztünk, sajnos a téli üzemben a kinti rész teljesen és a benti rész is részlegesen zárva van.

Köszönet neki: MrRealDeal
Miskolcifurdok, a Miskolctapolca Barlangfürdő alkalmazásában álló Marketing és idegenforgalmi munkatárs válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 8.

Kedves Vendégünk,

Barlangfürdőnk kültéri medencéivel a nyári szezonban várjuk Önöket.

Fürdőnkben évről évre visszatérő feladat a barlangi rész sziklafalazatának ellenőrzése, javítása. Ezt a 10 napos munkát a vendégek biztonsága érdekében minden év januárjában végezzük el.
Balszerencsés, hogy ez az időpont éppen az Önök utazásával egy időben történt. Várjuk vissza Önöket egy következő alkalommal, amikor betekintést nyerhetnek Európa egyedülálló természetes barlangfürdőjébe.

Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Most voltunk először itt. Nagyon szépen fel lett újítva. Mindenkinek ajánlom aki aktív kikapcsolódásra illetve wellness élményre vágyik. A csillag termet élveztük a legjobban. Még biztosan vissza fogunk jönni ide.

Köszönet neki: mesterzsuzsu
Értékelés időpontja: 2018. január 19.

Az öltözőben hosszú idő telt el mire végre működő szekrényt találtam és nagy sokára öltöző kabint. A fürdő egész területére túlzsúfoltság a jellemző, a víz hőmérséklete kicsit hűvösebb a kelleténél, kivéve a gyógyvizes meleg vizű medencéket. Csúszós, vizes a fürdő egész területe, tisztának sem igazán mondható. Nem nyűgözött le a fürdő, nem éreztem jól magam.

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: fr_marcsi66