Értékelés időpontja: 2018. március 1. mobiltelefonon

Szuper hotel, szuper személyzettel! 4 napot töltöttünk ott, mindenben segítőkészek voltak, profi módon egyéni bánásmódban részesültünk (mi, a vendégek). Az ételek nagyon finomak voltak, odafigyeltek az ételallergiáinkra, figyelmesek és udvariasak voltak a felszolgálók is.
Csodás 4 napot töltöttünk el Náluk és jó szívvel ajánlom bárkinek az Alfa Hotelt.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: SzimethZ
Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Tiszta és csendes környezet. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A Bárban található darts csocsó és póker asztal kellemes időtöltést kínált nekünk. Az ételek zseniálisak. Miután elhagytuk a szállást, Barlagfürdőzés után vissza tértünk ebédelni. Mindenkinek ajánlom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február

Viszonylag tiszta szoba
Igényes wellness
Kellemes massage

Negativumok:
Iszonyat olajszag a folyosókon és az étteremben
Konditerem dohos, kicsi helyiség
Szoba zsúfolt
Hangyák voltak a fürdőszobában

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: 121attilan
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Már nem először szálltunk meg ebben a hotelben Superior szobában, ami kellően tágas és kényelmes volt ezúttal is. Nagyon kedves, jófej a személyzet! Recepciósok rendkívül figyelmesek és gyorsan kezelik az esetleges problémákat.
Éttermi részen a svédasztalról midig lehetett találni valami finomat...
Konyháról rendelt ételek nagyon ízletesek voltak!
A wellness részlegen kellemes a kikapcsolódás.
A hotel minden területéről elmondható, hogy ízléses és rendkívűl tiszta...
Köszönjük a gyors szobaszervízt és hogy igazán vendégként érezhettük magunkat!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: ladywanda
Értékelés időpontja: 2017. november 19.

Négy napot töltöttünk el a hotelben, és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet kedves, a szobák tiszták, és nem utolsó sorban fantasztikusan főznek. A wellness részleg is nagyon kellemes, hozzátéve, hogy hétköznapokon voltunk, lehet hogy hétvégén vagy teltházkor zsúfolt lehet.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
  • Utazás típusa: Partnerével utazott