“Hangulatos hely, példás kiszolgálás”
zip's brewhouse értékelése

zip's brewhouse
1. helyezett 93 Éttermek közül Miskolcon
Konyha: Európai, Magyar, Kortárs
Milyen alkalomra? Bárok
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Reggeli, Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

A baráti társaság szombat estéjének minden kívánságát teljesítették, finom Zip's Burgerekkel, különleges sörökkel emlékezetes este maradt.

Köszönet neki: Sunshine705103
988norberth, a zip's brewhouse alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. január 6.

Nagyon szépen köszönjük, hogy minket választottatok. Azt is, hogy a látogatásból értékelés is született. Reméljük máskor is találkozhatunk. Cheers!

Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Nem szeretem a sört,de elmentem!
És nem bántam meg!

Mindenkinek csak ajánlani tudom,még a sört nem kedvelőknek is !

Köszönet neki: BesenyeiI

Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet és azt is, hogy minket választottál. Reméljük még máskor is üdvözölhetünk.

Értékelés időpontja: 2018. február 9.

Ki merem jelenteni, hogy a Zip's Miskolc egyik látványosságának számít, főleg a sör és a gasztronómia rajongói körében.

A pláza jellegű épületben meghúzódó éttermet és sörfőzdét az elegáns, sötét színek uralják. Az ülőhelyek nagy része boxnak van kialakítva, de van egy nagyobb, sok fős asztal is. A boxos asztalok végén pedig ott figyel 4 sörcsap, amihez hasonlóval még az országban sem találkoztam. Az ötlet eszméletlen király, a sörök pedig amellett, hogy az országban az egyik legjobbak, nagyon baráti árúak a kisüzemi mezőnyben.

Az étlap elég nemzetközi, fő érdekessége a rendelhető sörkorcsolya, a híres hamburger és persze az a mértani pontossággal eltalált rozé kacsa, amit én kértem. A minőség viszont a többiek ételére is igaz volt: elképesztő maximalizmussal készül, maga az étel egyszerű, az ízek viszont komplexek. A tálalás úgyszintén része az élménynek, az én főételemet hordódongákból készült tálcán hozták.

Programnak pedig ott a főzdelátogatás, ami gyakorlatilag bejutást jelent az étteremtől egy üvegfallal elválasztott sörfőzdébe. Akiket érdekel a folyamat, azok itt az alapanyagtól a kész sörig végigkövethetik azt, akiket pedig nem a technológia hoz lázba, a végén még palackozás előtt álló sörök kóstolása miatt találják meg számításukat a programban.

Az étterem egyetlen gyenge pontja talán a hely végessége. Bár látogatásomkor még volt szabad asztal, egy hosszú hétvége alkalmával ezek hamar elfogyhatnak.

Érdemes tehát sietni, mivel a helyet minden alkalomra merem ajánlani.

1  Köszönet neki: András S

Nagyon szépen köszönjük, hogy meglátogattál minket. Azt pedig hanem a legjobban, hogy ennyire részletes értékelés született ebből. Reméljük, hogy máskor is megtisztelsz minket látogatásoddal. Cheers!

Értékelés időpontja: 2018. január 28.

A világ legspécibb sörfőző technológiája párosul a legmagasabb szakértelemmel és alapanyagokkal, nem érdemes kihagyni ha valaki Miskolc környékén jár!

Köszönet neki: Toth G

Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet, illetve az ajánlásodat. Cheers

Értékelés időpontja: 2018. január 23.

Udvarias kiszolgálás, magas színvonal, kiváló ételek, egyedülálló sörök. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: tomi505
988norberth, a zip's brewhouse alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 23.

Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet. Reméljük hamarosan újra meglátogattok minket.

A következőt megtekintő utazók: zip's brewhouse ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: zip's brewhouse? Ossza meg benyomásait!