“Sörkóstoló és vacsora”

zip's brewhouse
3. helyezett 81 Éttermek közül Miskolcon
Konyha: Európai, Magyar, Kortárs
Milyen alkalomra? Bárok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Ebéd, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 1.

Egy sörkóstolón vettünk részt 10 fővel. A körbevezetés és a sörfőzési technológia bemutatása nagyon érdekes, a kóstolt sörök igazán ízletesek, a sörfőző mester szakmailag jól felkészült és barátságos ember, összességében izgalmas és jó hangulatú körbevezetésben volt részünk. A kóstoló után egy sörcsappal felszerelt asztalt kaptunk, melyből kedvünkre csapolhattunk 4 fajta sörből, egy számlálón pedig nyomon követhettük a fogyasztást és olvashattunk a sörökről.
A vacsora nagyon ízletes volt, jó hangulatban telt az este!

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: Róbert B
988norberth, a zip's brewhouse alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. január 6.

Nagyon szépen köszönjük a látogatásotokat és azt is, hogy ebből értékelés is született. Reméljük máskor is meglátogattok minket.

Értékelés időpontja: 2018. július 9.

Kellemes miliő, jó kiszolgálás, jó sörök, amit magadnak csapolsz. A kaja alapvetően jó, bár nálam egyszer mikróban visszamelegített frissensülttel próbálkoztak, amit enyhe méltatlankodás után visszavittek és ettem mást helyette.

Köszönet neki: László N

Nagyon szépen köszönjük, hogy minket választottál és a véleményedet is. Sokkal jobban fogunk figyelni, a kollégáim hibájáért pedig elnézést kérek.

Értékelés időpontja: 2018. június 18. mobiltelefonon

Jó ötlet a sörcsap, fincsi a kaja. Szemèlyzet nagyon kedves. Kicsit dràga ugyan, de megèri. Ajánlom!

Köszönet neki: KrisztinaD95

Kedves Krisztina, nagyon szépen köszönjük, hogy minket választottatok és aztis, hogy erről értékelés született. Reméljük máskor is esik még ránk a választásotok.

Értékelés időpontja: 2018. május 27. mobiltelefonon

Nagyon jó ötlet a saját készítésű söröket népszerűsítő étterem és az asztalok végén elhelyezett saját sörcsap. A sörök mellett az ételek is rendben vannak. Szombat délután a fiatal felszolgáló srác pedig roppant talpraesett volt.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: Lippaifamily

Nagyon szépen köszönjük az értékeléseteket és azt is, hogy minket választottatok. Reméljük máskor is meglátogattok minket.

Értékelés időpontja: 2018. május 26. mobiltelefonon

Születésnapot ünnepeltünk, előtte nem voltam még itt.
Kellemes enteriőr, készséges pincérekkel, aránytalanul drága trendi ételekkel, italokkal kellemes légkörben hangulattalan helyen.
Olyan érzésem volt ide azért járnak, hogy elmondhassák itt is voltak, jól érezni magát szombat este nem láttam senkit, rosszat nem tudok írni még sem vágyok vissza.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: zg29

Nagyon szépen köszönjük, hogy elmondtad a véleményedet.

A következőt megtekintő utazók: zip's brewhouse ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: zip's brewhouse? Ossza meg benyomásait!