“Hogyan kell tönkretenni egy nagy múltú kisvendéglőt!”
Calypso Kisvendeglo értékelése

Calypso Kisvendeglo
23. helyezett 93 Éttermek közül Miskolcon
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Régen nem jártam ott. 15 -20 éve???...???
Akkor egy hangulatos kisvendéglő volt,nagyon jó ételekkel.

Most egy szocreál minőségű kifőzde szintjére sikerült lesüllyedni. Hajrá,csak így tovább!!!

Köszönet neki: BesenyeiI

Értékelés időpontja: 2017. december 20. mobiltelefonon

Egy szokásos ebédre ugrottam be.
Menüzni szoktam, így itt is ezt ettem.
Maga az étel íztelen volt, illetve egy “madár sem lakott volna jól”
Árban drága.
Csak azért 3 mert tiszta volt a mosdó.

Köszönet neki: Ambassador659223
Értékelés időpontja: 2017. december 6. mobiltelefonon

A különteremben voltunk elő-karácsonyi ebéden egy igencsak nagy társasággal. Az ebéd finom, a kiszolgálás is jó volt. Máskor is ide fogunk jönni.

Köszönet neki: nikbeus
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 17. mobiltelefonon

Miskolc belvárosának központi helyén, remek ételekkel fogadtak minket, ahol gyors és precíz kiszolgálást kaptunk a remek kilátáson túl.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: krajnyakzoltan
Értékelés időpontja: 2017. június 3.

Jó a kaja! Az árak átlagosak, vagy inkább olcsók! Gyors a kiszolgálás! Központi helyen , olcsón, akár társaságnak is alkalmas egy jó időtöltésre!

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: TheSchef

A következőt megtekintő utazók: Calypso Kisvendeglo ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Calypso Kisvendeglo? Ossza meg benyomásait!