Értékelés időpontja: 2017. március 27.

A panzió hangulatos, elhelyezkedése kiváló, közvetlen kilátást nyújt a várra. A szobák tágasak, tiszták, jól felszereltek, a fürdőben meleg volt, a minibár jól hűtött, van klíma, wifi jól működik, parkolási lehetőség az udvarban, ez mind pozitívum. Ajánlanék egy zuhanyfüggöny felszerelését, mert a víz tusoláskor kifolyik, sokat kell utána takarítani és csúszásveszélyes. A szállás minőségével teljes mértékig elégedettek voltunk, viszont a személyzet vendéglátása hagy némi kívánnivalót maga után. A vacsora 18-20 óra közötti időszakban van, 17:30 után szerettünk volna beülni az étterembe egy sörre, de azt a választ kaptuk, hogy a kolléganő még nem érkezett meg, így várni kell 18 óráig és visszazárták előttünk az ajtót (megjegyzem, nagyon hideg volt...). Végül 5 perccel 6 előtt beengedtek. Vacsora tekintetében sajnos nincs választási lehetőség, bár első nap 20 óra után érkeztünk, de örültünk, hogy nem korgó gyomorral feküdtünk le. A vacsora átlagos, középszerű. Első napon nem laktunk jól, második napon már finomabb és nagyobb adagot kaptunk. A reggeli hozta az elvárt színvonalat, tudtunk miből válogatni, tojás, virsli, zöldségek, müzli, Sió gyümölcslevek. A kávé kicsit híg volt, azon még lehetne javítani. Összességében rendben volt minden.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. március
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: LoveTravel672100
Értékelés időpontja: 2016. június 14. mobiltelefonon

Kezdenem azzal, hogy a szobafoglalasnal, 2 szemelyes agyat kertem, amit elvileg meg is kaptam, de aztan mire ideertunk kulon allo agyakat kaptunk. A furdoszobaban felmoso vodor fogadott.
Az etterem resznel, a szemelyzet kiszolgalasa, teljesen elfogadhatatlan, flegma, udvariatlan!!!
Reggel lemegyek kaveert. Kerdezi a holgy, hogy mit szeretnek. Mondom ket kavet, helyesebben egy presszo most es utana egy hosszu kavet. Erre o: JOO, meg van 2 asztalom, varni kell. Kis vartatva hozzajutottam a kavenkat. Megkerdem kozben, hogy a reggeli mikent van, erre a valasz egyszeruen 8-10-ig. Mondom, ok ezt tudom, de svedasztalos vagy milyen? Gyors, tomor valasz: Rendelni kell!!
Reggeli.
Megkapjuk a listat amibol, donthetunk es miutan leadtuk a reggeli "igenyt", a rendelest igy nyugtazza a "kedves pincer": JOOO!!
(Mi eleg sokat jarunk etterembe, de ezt valahogy nem igy szoktak)
Miutan elment, vartunk egy kicsit es mivel nem jott vissza, se a rendeles felvetelnel nem kerdezett ra, finoman megkerdeztem, hogy italt lehet e kerni. Valasz: Majd mindjart fogok menni.
Kis ido mulva megerkezett. Kertunk 2 narancs juicet es en egy colat, de sietve kozolte, hogy a szensavas udito nincs benne a reggeliben, azert kulon kell fizetni! Mintha legalabb francia pezsgot kertem volna. Nem ertem.
Megkaptuk a reggelit. Egyszeruen szornyu volt. A tanyer szelen elhelyezett zoldseg, tobb napos kiszaradt uborkabol allt, amihez jo par napos szaraz zsemlet kaptunk.
Szeintem tobb hozzafuzni valot ez nem igenyel. Az biztos, hogy messze elkeruljuk ezt panziot, ettermet. Hiaba a csodalatos kornyezet, hogy ilyen vendeg ellenes, utalatos emberek elrontjak az pihenni vagyok hangulatat.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. június
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: JohnnyMISKOLC
Értékelés időpontja: 2016. május 22. mobiltelefonon

A motel stílusára a szedett-vedett jelző illik. Tisztasága közepes. Elhelyezkedése a Diósgyőri Várhoz èrkezőknek kiváló. Udvari parkolója van, ami teltháznál bizonyosan elégtelen. Reggeli a "tipikus magyar" kategória. Vagyis ócska ételek, egyféle zsemle. Tea, kávé mellé semmi. Tömegtojásrántotta. Egyféle sajt, kétféle felvágott. Legolcsóbb virsli. Lenne mit javítani. Személyzet fáradt, cseppet sem udvarias. Legdurvább: 2 napig is alig-alig volt megfelelő nyomáson melegvíz. Ez a harmadik napra nullára csökkent. Reakció: "sosem volt még probléma". Ajtót alig lehet becsukni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. május
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: attilareti
Értékelés időpontja: 2016. január 1.

A személyzet nagyon kedves, a kiszolgálás kifogástalan. Az ételek amellett, hogy nagy adagok voltak, nagyon finomak is. A kilátás a Diósgyőri várra emelte a romantikus hangulatát a helynek. Elegáns és letisztult a berendezést és tisztaság van. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Szobatipp: A főépület szobáit érdemes választani, ami klimatizált és szép erkélyes kilátással rendelkeznek.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. szeptember
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Anett K
Értékelés időpontja: 2016. november 15.
Google-fordítás

Szobatipp: Restaurant is in the central building, choose rooms there.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott