“Tökéletes hely!! ”
Végállomás Bistorant értékelése

Végállomás Bistorant
2. helyezett 94 Éttermek közül Miskolcon
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Leírás: Regionális alapakon nyugvó bisztró konyha, modern konyhatechnológiával ,helyi és friss alapanyagokra épülve, szívvel-lélekkel gasztronómia. 2016-tól minden évben Magyarország TOP-100 Éttermi rangsorában, a francia petit futé étteremajánlatában szintén!
Értékelés időpontja: 2018. március 9. mobiltelefonon

Az eddigi éttermi látogatásaim során talán a legjobb étterem Miskolcon. Sőt! Ma a kedvencem lett, amit bárkinek csak ajánlani tudok! Nem mondom, hogy a leg olcsóbb Miskolcon, de teljes mértékben megéri! Viszont nem is túl drága. A kiszolgálás és az ételek kiváló minőségűek. Az előételtől a desszertig hibátlan. Gusztusos tálalás, pazar, különleges ízek! Legközelebb már nem fogok gondolkozni, hogy hová üljek be enni.
Gratulálok csak így tovább!!

2  Köszönet neki: szilagyigyorgy

Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Miskolc nagymúltú diósgyőri szegletében, a várost kelet-nyugati irányban átszelő No1-es villamos mentén van - sokak szerint - a helyi No1 étterem. Márciusi havas-latyakban tértünk be az erdőgazdasági kisvasút fejállomási restijébe. Kevéssel dél előtt kevesen voltak még, így minden időben érkezett: fenséges gombakrém leves folt a felütés ördögszekér-fungus-szal, majd a malacpofa,krumpligombóc, gomba jött a brilliáns konfitálólével. Nejem malachússal töltött raviolit kapott, kiváló szósszal. A sós-mandula-csavaros madártej trendi, de egy kicsit gejre sikerült. Az enteriőr ízlésesen otthonos, kényelmesen !!! lehet ülni és a táskát egy kis puffra ledobni. A fiatal felszolgáló szellemes, kedves és előzékeny volt. Igazi, number one meglepetés !

Köszönet neki: Bela G
Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Egy családi összejövetelt tartottunk az étteremben. Külön odafigyeltek a velünk levő kisgyermekre. Az ételek nagyon finomak.

Köszönet neki: fuzerf
Értékelés időpontja: 2018. január 29.

Csak egy jót szerettünk volna enni a párommal...ez sikerült.
Nem ez a legolcsóbb étterem, de megfizethető. Azt sem mondanám, hogy ez az étterem a legjobb helyre lett építve, hiszen a főúton van, a parkolás kicsit kacskaringós.
Mikor beléptünk a helységbe, megfogott maga az atmoszféra: igényes (és kényelmes) mini "fotel"-eken tudtunk helyet foglalni, a zene is kellemes volt, főként a mai pop számok akusztikus átdolgozása. A kiszolgálás nagyon elegáns, kedves, nem tolakodó, és figyelmes. Alig kellett várni, a rendelésünk után szinte rögtön hozták az ételeket. Az első fogásunk egy-egy leves volt, a második pedig, a páromnak egy (egész) pisztráng, nekem pedig egy sajttál. Úgy terveztük, hogy eszünk desszertként madártejet, de már nem fért belénk. Az adagok nem hatalmasak, de az étel minősége mindent visz, és valahogy mégis jól laktunk. Nem mindenkinek számít, de nekem a tányérok is nagyon tetszettek, elegánsak és modernek. A tálalás is hibátlan. Kaptunk kenyérkét az ebédünk mellé, viszont volt benne szezámmag. Én allergiás vagyok a szezámmagra, így hát szóltunk az egyik pincérnek, aki felajánlotta, hogy hoz egy másik féle kenyeret nekem külön. Nem gondoltam volna hogy egy egyszerű kenyeret is lehet ennyire jóízűen enni. Helyben sütötték, arra kicsit várni kellett. A külseje ropogós volt, a belseje puha és forró, és az egészet a dió és datolya darabok koronázták meg.
Én személy szerint el voltam ájulva. Köszönjük ezt az élményt! :)

1  Köszönet neki: EmuzChannel
Értékelés időpontja: 2018. január 26.

Bár vagy fél évszázada több évig éltem Miskolcon. Változott a világ és a város, ezért a Gault&Millau ajánlására hagyatkoztam és nem az emlékeimre.
Ez jó ötlet volt, mert valóban egy szinvonalas, minőségi étteremben tudtunk ebédelni.
Mindennel elégedettek voltunk !

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: StefanS6249

A következőt megtekintő utazók: Végállomás Bistorant ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Végállomás Bistorant? Ossza meg benyomásait!