“strand után”
Tusculanum értékelése

Tusculanum
9. helyezett 88 Éttermek közül Miskolcon
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

több alkalommal is voltunk már itt strandolást követően, a minőség, mennyisége és az árak is rendben voltak. máskor baráti társasággal is jó volt a hangulat,, mindenki elégedett volt. családias, mindenki számára ajánlható hely, aki jó áron jól szeretne lakni :)

1  Köszönet neki: ZsoltZ67

Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Miskolctapolca egyik kis utcájában a Barlangfürdő/strand közelében bújik meg egy kis kerthelyiséggel. Pici hely, nosztalgikus hangulattal. Nyáron kerthelyiségbe érdemes kiülni, kellemes félig árnyékos. Bent a konyhaszag kicsit érezhető, de aki nem operába megy, túléli.
Hatalmas adagok vannak, igazi magyar konyha ízvilággal.
Nagy a választék, mindenki megtalalálja a saját nyelvére valót.
Nagyon ajánlom!

Köszönet neki: eleka2016
Értékelés időpontja: 2018. január 31. mobiltelefonon

Fantasztikus volt!
Jo nagy adag izletes etelek, normal aron!
Kedves kiszolgalas, kellemes hangulat.
Remélem meg visszaterunk:)

Köszönet neki: DaniellaN131
Értékelés időpontja: 2017. december 27. mobiltelefonon

Nagyon finom az ételük.
És még majd ha tehetem betérünk hozzájuk a párommal...;)
Mindenkinek ajánlom aki Miskolctapolcára jön érdemes náluk étkezni...;)

Köszönet neki: ttibor91
Értékelés időpontja: 2017. november 25. mobiltelefonon

Pazar étlap, remek a kiszolgálás óriási adagokkal, és villám gyorsan. Látogassatok ide. Még visszalátogatunk ide ha erre járunk.

Köszönet neki: Pescatoreg73

A következőt megtekintő utazók: Tusculanum ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Tusculanum? Ossza meg benyomásait!