“Kutyabarát”

Téli Fagyi Kávézó-Bisztró
15. helyezett 76 Éttermek közül Miskolcon
Értékelés időpontja: 2017. november 12. mobiltelefonon

A kiskutyámmal érkeztem, egy lattame macchiatot fogyasztottunk. Kapott vizet, nagyon kedvesek voltal vele. Az sem okozott problémát, hogy a kutya gyakorlatilag mindent megnézett magának, bement a pult mögé, a galériára stb.
A hely nyugis, Pellini kávéjuk van, ez már eleve jó pont, nagyon kedves a kiszolgálás. A sütiről nem tudok véleményt alkotni.

Köszönet neki: 414l_szl_m

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2.

A sok pozitív vélemény hatására látogattuk meg. Hangulatosnak hangulatos, viszont nem hozta a várt élményeket. A választék teljesen átlagos, ízre semmi különlegeset nem nyújtott. A helynek nincsen arculata. Berendezték, ahogyan éppen sikerült.

2  Köszönet neki: kneecap74
Értékelés időpontja: 2017. március 4.

Hangulatos, nyugodt hely, bizalmas beszélgetésekhez. A sütemények nem hétköznapiak, nekem mindig időbe telik, amíg választani tudok :)
Az innivalók között is mindig találok kedvemre valót.

Köszönet neki: NelliKat
Értékelés időpontja: 2017. február 3. mobiltelefonon

Már régóta kíváncsi voltam a helyre, hiszen a Facebookon posztolt sütikék és más finomságok odacsalogattak. Fiatalos, laza, minőségi beülős hely. Nem csalódtam, visszatérő vendég leszek.

Köszönet neki: KataK199
Értékelés időpontja: 2017. január 19. mobiltelefonon

Egy kedves hely, finom italokkal, sütikkel. Nagyon kedves kiszolgálás, otthon érzi magát az ember. Csak ajánlani lehet!

Köszönet neki: eleka2016

A következőt megtekintő utazók: Téli Fagyi Kávézó-Bisztró ugyancsak megtekintették

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Járt már itt: Téli Fagyi Kávézó-Bisztró? Ossza meg benyomásait!