“Ki kell próbálni”
KisHalas értékelése

KisHalas
Leírás: Éttermünkben édesvízi és tengeri halfiléket szolgálunk fel ízletes és egészséges formában. Ételeink vaslapon, serpenyőben és sütőben készülnek! Kínálunk halászlevet halfilével, valamint salátákat különböző tengeri herkentyűkkel.
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 26. mobiltelefonon

Elképesztő finomat ettünk, mindenkinek csak ajánlani tudom. Nem kell a tengerig menni, ha igazán jó halételeket akarsz enni.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
1  Köszönet neki: Fearless657620

Értékelés időpontja: 2018. május 2. mobiltelefonon

Remek hely. Kicsi, hangulatos, barátságos.

Annak is ajánlom, aki nem szereti a halat. Itt meg fogja szeretni.

A látogatás dátuma: 2018. május
1  Köszönet neki: Norberto87
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Nagykanizsán, jól megközelíthető helyen található az étterem. A kínálat gyakran frissül. Az ételek nagyon jól vannak elkészítve. A tulajdonosok kedvesek.

1  Köszönet neki: Yalmos
Értékelés időpontja: 2017. december 4.

Maximálisan meg vagyok elégedve. nem nagy hely de barátságos kiszolgálás, és jó ételek. anyumék halászlét ettek én harcsafilét roston sütve. nagyon jól elkészítették. Ajánlom mindenkinek aki arra jár térjen be oda.

1  Köszönet neki: Trek743172
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 27. mobiltelefonon

Egyszerű kis hely Nagykanizsa belvárosában nagyszerű friss halételekkel. Külön dícséret a salátáért... tökéletes! Visszatérünk!

1  Köszönet neki: beurre_sale

A következőt megtekintő utazók: KisHalas ugyancsak megtekintették

Nagykanizsa, Zala megye

Járt már itt: KisHalas? Ossza meg benyomásait!