“Vacsora”
Robinson Pizzéria értékelése

Robinson Pizzéria
Értékelés időpontja: 2018. október 2. mobiltelefonon

Nem rossz de azért az alapanyagokon lehetne javítani. Kedves segítőkész személyzet. Nekem az összes pizza kicsit “ nehéznek” tűnt . Amúgy Nagykanizsán a jó helyek közé sorolható.

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: Krisztian1972

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 26.

Kedves személyzet, gyors kiszolgálás. Öten voltunk, étlapról választottunk, viszonylag gyorsan megkaptuk a rendelésünket. Méretes adagok, kicsit gyenge minőség. Ha nem pizzát kérsz nincsenek a toppon.

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: FerencZ26
Értékelés időpontja: 2018. június 27.

Finom, bőséges ételeket kaptunk, gondoltam, hogy egy tökéletes értékelést írok, ám a felszolgáló nem igazán állt a helyzet magaslatán, ezen is túlléptünk, de a legrosszabb a mosdó tisztasága volt. A WC ülőke törött és az illesztéseknél nagyon koszos volt, gusztustalan. Kár egy ilyen finom ételeket készítő helytől, hogy egy pár ezer forintos WC ülőkére nem telik.
Az ételekre azonban csak jókat tudok mondani, finomak, ízletesek voltak, és nem is kellett sokat várni rájuk. Gratulálok a szakácsoknak!

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: peterkati61
Értékelés időpontja: 2018. április 5.

Nagykanizsa egyik legrégebben működő étterme, rettenetesen változó ételminőséggel és gyakran cserélődő személyzettel. Leggyakrabban pizzát rendelünk. Ha erre jársz kóstold meg a Robinson ragus pizzát, abban még nem csalódtam :)

Köszönet neki: Melinda M
Értékelés időpontja: 2017. április 12.

A robinson szelet és a sztrapacska isteni, de mindent nagyon jól készítenek el, bár mi szinte mindig ezeket fogyasztjuk, ha ide jövünk. A pizzák is finomak,de azokat általábam rendeljük ha "lusták" vagyunk.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: puskarlaszlo

A következőt megtekintő utazók: Robinson Pizzéria ugyancsak megtekintették

Nagykanizsa, Zala megye
Nagykanizsa, Zala megye

Járt már itt: Robinson Pizzéria? Ossza meg benyomásait!