Pécsi Állatkert Akvárium és Terrárium
Mai nyitvatartás: 9:00 - 17:00
1óràs program

A héten ellátogattunk a pécsi àllatkertbe ami sokat szépült az elmúlt években,sajnos nem lett... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 24.
Destination677162
Debrecen, Magyarország
mobiltelefonon
Egy jó hely

Nagyon jól éreztük magunkat. A gyerekek jól érezték magukat, nagyon tetszett nekik az akvárium. A... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 18.
M3nt0r
Mind a(z) 56 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Tetszett az egész állatkert jól éreztük magunkat , pár órát elszórakoztunk itt. Szép hely tetszett minden..

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: neumanmark
Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Modern, korrekt lett a felújítás, de azért nagy durranásnak nem nevezhető. Az állatok továbbra is kicsi és betonnal zsúfolt helyen vannak, bár az előírásoknak megfelelően.
Több a közelről megfigyelős lehetőség és vannak újdonságok is (pl akvárium)

A program dátuma: 2017. október
Köszönet neki: teodoratot
Értékelés időpontja: 2017. október 25.

Nagyon szépen felújították a Pécsi állatkertet! A régit is volt szerencsém látni még kisgyermekként, de az nagyon nem hozta a mai színvonalát. (kevés állat, üres kifutók/ketrecek, látogató alig) Gazdag az állatvilága, jó helyen fekszik a park. Legjobban nekem az akváriumi és terráriumi része tetszett. Különlegességnek számító fehér tigris is lakója a parknak.

A program dátuma: 2017. április
Köszönet neki: wallflower14
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9.

Nagyon szépen felújított akvárium terrárium.Modern épület,kicsit sok a beton,de azért barátságos,jól bejárható.

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: ZsuzsannaC67
Értékelés időpontja: 2017. július 29.

Sokféle állattal találkozhatunk errefelé, fóka etetés kiváló. Egyéb etetések néha elmaradnak, de ezt feledteti a tiszta, karbantartott környezet, a jó levegő, az erdő közelsége és az állatok jó tartása és sokfélesége. Gondozók kedvesek, segítőkészek.
Étterem csak a bejáratnál, viszonylag kis kínálattal.

A program dátuma: 2017. július
Köszönet neki: saab_2011