“Gyors és kiváló vacsora”

Elefántos Étterem és Pizzéria
12. helyezett 130 Éttermek közül Pécsett
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Hangulatos hely, viszonylag gyors kiszolgálással. Izgalmas ételek, kellemes borok. Arra ne számíts, hogy odafigyelnek a poharadra, magadnak kell után töltened, de kárpótolnak a valóban friss, ízletes fogások!

2  Köszönet neki: fagyufa

Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Igazán ízletes ételek. A pizzák kiválóak, a töltött kalapos tészta libamájjal pedig egyszerűen fenséges. Ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: TiborH146
Értékelés időpontja: 2018. január 4. mobiltelefonon

nos az hiányzott a legjobban!! ott a kemence, tiszta a terítő, de az étterem olaszos hangulata sehol! semmilyen arculat! és tényleg túlárazva

1  Köszönet neki: AnnaMelinda
Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Én viszonylag rég jártam már itt, és értékelem a fejlődést. A tészta remek volt, és kellemes meglepetés volt a csapolt prosecco. Azért egy pezsgő elférne az itallapon. Tiramisut próbáltam desszertnek, szuper volt. Csak így tovább!

1  Köszönet neki: Vera K
Értékelés időpontja: 2017. október 11. mobiltelefonon

Alapvetően olasz étterem, a pizzák és pasták jól is vannak elkészítve, de szerintem eléggé túlárazták. Az étterem nagyon szép helyen van, a terasz a Jókai térrel nagyon hangulatos.

1  Köszönet neki: drtyg

A következőt megtekintő utazók: Elefántos Étterem és Pizzéria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Elefántos Étterem és Pizzéria? Ossza meg benyomásait!