“Kedvenc, kellemes hangulatú éttermünk Pécsett”
Tex-Mex Cafe értékelése - ZÁRVA

Tex-Mex Cafe
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Mexikói kaja, mexikói sör, nagyon kellemes latin zene.

Az ételek néha kevésbé karakteresek, mint ahogy az az emlékezetünkben él, a tálalás és a vendégszeretetét viszont mindig hozza az emlékeinkben elő szintet.

A cocktélok nem csak minőségiek és finomak, hanem gyönyörűek is.

Egy kellemes estéhez mindenképpen ajánlom.

Köszönet neki: Shhh-Trust-Me-Pet

Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

Finom ételek, bőséges adagok,tökéletes íz világgal kombinálva. Finom koktélok hatalmas választéka. Nagyon jól éreztük magunkat,tökéletes volt a választott étel és ital is. A kiszolgálás is kifogástalan volt. Az árak teljesen reálisak sőt....

2  Köszönet neki: Traveler671618
Értékelés időpontja: 2017. július 12. mobiltelefonon

Hangulatos kis hely, remek, ízletes ételek, többször is visszatértünk már. A felszolgálás is nagyon kedves volt. Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2017. április
1  Köszönet neki: ahsjsks
Értékelés időpontja: 2017. február 14. mobiltelefonon

Egy gyors vacsorával próbáltuk ki. A csirkés fajitas on akadt meg mindkettőnk szeme ami fantasztikusan finom volt. A személyzet kedves volt, jól éreztük magunkat.

A látogatás dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: 722b_lintp
Értékelés időpontja: 2017. február 10.

Sokan dícsérik, én nem vagyok elájulva a szolgáltatásaiktól. Legkomolyabb problémám a "kajaszag". Amúgy az étkek frissek és tisztességesen vannak elkészítve, a felszolgálás is udvarias. Nincs baja a helynek. Ajánlom.

A látogatás dátuma: 2016. március
1  Köszönet neki: Gruezii