“Cseh Kocsma?”
Bohémia Sörkonyha értékelése

Bohémia Sörkonyha
12. helyezett 129 Éttermek közül Pécsett
Konyha: Cseh
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Meglátogatva az éttermet egy igazi kisvendéglőre leltünk. Apró kis házban egy hangulatos téren a belvárosban. Az éttermi belső rendkívül egyszerű, de bennünket inkább a csak nyomokban fellelhető cseh ételek zavartak. Vagy attól lesz cseh ez a vendéglő, mert cseh sört mérnek?

1  Köszönet neki: Connector757701

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Ma voltunk ott ebédelni a családdal. Viszonylag gyorsan kijött a rendelés, a minőség nem volt rossz, többször jártunk már ott.
Ugyanakkor csalódtunk a személyzetben. Egy rosszabbul öltözött vendég ült egyedül egy korsó sörrel a mellettünk lévő asztalnál.
Bejött, kiszolgálták, nem hangoskodott, magányosan, csöndben iszogatott.
Fél óra múlva hallottuk, hogy a pincér szó szerint elküldi elég megemelt hangon. Nem tudjuk, mi lehetett az ok, de ha degradáló volt az ott léte, miért szolgálták ki, miért ültették le? Egyszerűbb lett volna, hogy ha a belépéskor azt mondják neki, hogy minden asztal foglalt. Nem volt büdös az ember, de tényleg nagyon sajnáltuk, hogy a mínusz 10 fokos hidegbe kiküldik.
Bocs, nem volt az étteremben nagyon meleg sem, konvektorral oldják meg a melegítést, és az étterem kinézete egyáltalán nem követelte volna meg, hogy ne engedjenek be olyan vendéget, aki egy kicsit rendezetlenebb, mint az átlag. Nem kellett volna. A hely sem 5 csillagos.
Csalódtunk az emberségükben.

2  Köszönet neki: Gabriella N
Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Egy sörkocsma rapszódikus nyitvatartással, így kétszer próbálkoztunk, míg egyszer bejutottunk. Az értékeléseihez képest mi csalódtunk, mint az étterem, mint az ételek színvonalával kapcsolatban. Kicsi levegőtlen hely.

2  Köszönet neki: Experience756835
Értékelés időpontja: 2017. november 25. mobiltelefonon

Egyszer jártam itt, de annyira nem volt pozitív tapasztalat, hogy újra ellátogassak. Konkrétan elfelejtették a rendelésünket.. 40 perc után erre rájöttünk mi is és ők is, innentől kezdve viszonylag megkaptuk a hamburgereket. A káposztasaláta nagyon ízlett, nem tudják mindenhol ennyire finomra csinálni, viszont a hambi nem volt sajnos nagy szám. Igazából ha csak az ételt értékelném, négyest érdemelnének, mert azzal nem volt igazából gond. Sörválaszték is jó.

A látogatás dátuma: 2016. december
1  Köszönet neki: Vica00
Értékelés időpontja: 2017. november 25. mobiltelefonon

Másfél éve tervezem a hely meglátogatását , mivel tavaly a pécsi expo területén street food show alkalmával sikerült megkostolni hamburgerüket, amivel teljesen lenyűgöztek!
Most, hogy ismét Pécsen jártam, okvetlenül úgy terveztem a programomat, hogy eljussak az étterembe!
Az éttermben nem csak hamburgerek kaphatók, hanem a Cseh konyha remekeit is meg lehet kóstolni ( hermelin, knédlik, sztrapacska stb.).
A hely egyszerű kis Cseh söröző hangulatával és a személyzet kedvességével engem nagyon elvarázsolt! A válastott ételekben nem csalódtunk! Az árak teljesen jók az ételek minőségéhez és mennyiségéhez képest!
Sajnos alkoholt nem fogyasztottam de nagyon sok féle csapolt és üveges sör kapható! Merem ajánlani az éttermet mindenkinek aki egy kellemes ételt és italt akar elfogyasztani és valami újdonságra vágyik! Nekem ez az étterem egy kis gyöngyszem Pécsett!!

1  Köszönet neki: Laci777

A következőt megtekintő utazók: Bohémia Sörkonyha ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bohémia Sörkonyha? Ossza meg benyomásait!