“Bisztro 48”
Bistro 48 értékelése

Bistro 48
79. helyezett 129 Éttermek közül Pécsett
Konyha: Kortárs
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Már sokszor ebédeltem a Bistro 48-ban, és eddig még egyszer sem csalódtam. A menü kiváló és sok étteremtől eltérően a menühöz itt desszert is jár. A kiszolgálás gyors, a felszolgálók rendkívül udvariasak. Én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Connector757701

Értékelés időpontja: 2017. február 11.

Számos alkalommal laktunk a Corso Hotelben, de az éttermét sajnos egyetlen alkalommal sem próbáltuk ki. Most kényelmi okokból választottuk, és nagyon kellemes meglepetés volt a rendkívül ízletes, jól elkészített és rendkívül igényesen tálalt étel.
Marhanyelv szarvasgombával, tormahabbal, bőrén sült fogas igazán finom volt. A hal sütése pont megfelelő volt. Az alapanyagok jó minőségűek.
Érdemes kipróbálni!

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Kovacs007
Értékelés időpontja: 2013. augusztus 18.

A látogatás dátuma: 2013. augusztus
Értékelés időpontja: 2013. június 14.

A látogatás dátuma: 2013. június
    • Hangulat
Értékelés időpontja: 2013. augusztus 3.

A látogatás dátuma: 2013. augusztus

A következőt megtekintő utazók: Bistro 48 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bistro 48? Ossza meg benyomásait!