“Bankártya , pincér”

25. helyezett 132 Éttermek közül Pécsett
Konyha: Olasz
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. február 21.

Egyik pincér fogad el bankkártyát a másik nem egyébként az a vicc hogy egyszer lehet egyszer nem máma mentem enni és azt mondta a pultos kinek fizettem , hogy utoljára fizethetek bankkártyával megkérdeztem miért ? Azt mondta mert csak készpénz . Egyébként máskor tudtam érdekes . Ja és az egyik pincér bunkó !!!

Köszönet neki: sztarborz22

Értékelés időpontja: 2017. december 6. mobiltelefonon

Friss finom pizzák, a hely hangulata jó főleg nyáron könnyen megközelíthető mivel a belvárosban található. Az árak reálisak megfizethetők és pizzajuk finom.

Köszönet neki: ViktorV487
Értékelés időpontja: 2017. július 27. mobiltelefonon

A pizzak nagyon finomak voltak szep kornyezetben, a kiszolgalas pedig gyors es udvarias:)
Csak ajanlani tudom!

Köszönet neki: VivienB265
Értékelés időpontja: 2017. január 1.

A város egyik legkreatívabb, legfinomabb pizzáit itt találhatjátok. Külön plusz pont hogy vannak olyan pizzák is (Halott Pénz, 30Y, Szélkiáltó) amelyek a pécsiek számára különlegesek.

Köszönet neki: tamskks
Értékelés időpontja: 2016. november 5. mobiltelefonon

Ahogy az értékelést is beállítottam szörnyű! Éhesek voltunk, várost nem ismertük, internet:ez a "legjobb". Nyers volt, nem volt megsütve és még csak fel sem szelték. Lehet rossz napja volt a szakácsnak, de így már nekünk is. Nem ajánlom.

Köszönet neki: Erdy_Rds

A következőt megtekintő utazók: Főnix Pizzéria ugyancsak megtekintették

Pécs, Baranya megye
Pécs, Baranya megye

Járt már itt: Főnix Pizzéria? Ossza meg benyomásait!