“Esti vacsi”
Tüke Borház értékelése

Tüke Borház
1. helyezett 134 Éttermek közül Pécsett
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 15. mobiltelefonon

Szép helyen, finom ételek, kedves kiszolgálás. Fűszeres grillsajtot, borjú szűzérmét borskéregben ettünk, desszertnek mákban forgatott túrógombócot, minden mennyei volt. Grat a tulajnak aki szerintem felszolgáló is, nagyon érti a dolgát csak igy tovabb 10/10

Köszönet neki: kalapal

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 12. mobiltelefonon

Tavaly júniusban voltunk először ezen a helyen a férjemmel (bátyám ajánlására), majd most szeptemberi villányi túránk során ismét ellátogattunk ide a barátainkkal. Amikor majd újra a környéken járunk nem kérdés, hogy hol ebédelünk/vacsorázunk majd! Egyszó mint száz: a hely TÖKÉLETES!

Köszönet neki: Meander814583
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 2. mobiltelefonon

Hangulatos, csodálátos panoráma. A borok, az ételek és a kiszolgálás kitűnő. Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!

Köszönet neki: KrisztinaS272
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 28.

Szerintünk sajnos csak közepes értékelést kaphat.

A steak sajnos nem sikerült túl jól. (A magyar átlagot sem hozta.)
Az ár érték arány nincs rendben.

A kilátás szép, a borok rendben vannak, a kiszolgálás is jó.

A honlap alapján a konyhától is többet vártunk.

(Fent nehéz parkoló helyet találni, ezért érdemesebb taxival menni.)

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Gabriel_Europe
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 21. mobiltelefonon

Kedves személyzet, finom ételek, ugyan kisebb de nagyon hangulatos hely, és a kilátás is szép! bátran ajánlom

Köszönet neki: RitaI405

A következőt megtekintő utazók: Tüke Borház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tüke Borház? Ossza meg benyomásait!