“Szívből ajánlom!”
Tüke Borház értékelése

Tüke Borház
1. helyezett 134 Éttermek közül Pécsett
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Isteni ételek és borok, családias légkör remek kiszolgálás. Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: LidBud

Értékelés időpontja: 5 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Kíváló ételek, remek kiszolgálás, hangulatos terasz! Melegen ajánlom!!! A borválaszték is kíváló volt!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: JanosP47
Értékelés időpontja: 2018. október 27. mobiltelefonon

Amint megérkeztünk egyből jött a segítőkész tulaj, hogy elmondja milyen aktualitások vannak az étlapon kívül. Én egy kiváló kecsegét ettem amit igen ritkán fogyaszthat az ember míg barátnőm egy tökéletesen meg de nem túl sült szűzérmét evett. Desszertnek túrógombócot ettünk amit hiba lenne bárkinek is kihagynia!!!

Köszönet neki: kissp28
Értékelés időpontja: 2018. október 21.

Kiváló étterem, minőségi étel, kedves kiszolgálás. Csak ajánlani tudom. Bőséges mennyiség és igazi ízorgia.

Köszönet neki: Jet828606
Értékelés időpontja: 2018. október 7. mobiltelefonon

Az étterem kivételesen gyönyörű helyen van. Az ételek rendben vannak, az átlagnál jóval igényesebb. A kiszolgálás 5-ös, és nem csak azért, mert a tulajdonos maga is kiszolgál. Mákos túrógombóc kötelező levezető!

Köszönet neki: Tomi L

A következőt megtekintő utazók: Tüke Borház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tüke Borház? Ossza meg benyomásait!