“Fincsi borikák, házias étkek...”
Tüke Borház értékelése

Tüke Borház
1. helyezett 134 Éttermek közül Pécsett

Műemléki környezetben, különleges ízeket és finom borokat kóstolhatunk.Udvarias felvilágosítás, ill. kiszolgálás.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Györgyi M

Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Kiváló vacsora, kiváló borokkal.
A libamájterrine és a rosé páratlan volt. Abszolút vendégmarasztaló kiszolgálás a tulajdonos részéről. Ez a 3 dolog elég is, hogy kedvenc legyen!

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: Aczelos
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Isteni ételek és borok, családias légkör remek kiszolgálás. Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: LidBud
Értékelés időpontja: 5 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Kíváló ételek, remek kiszolgálás, hangulatos terasz! Melegen ajánlom!!! A borválaszték is kíváló volt!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: JanosP47
Értékelés időpontja: 2018. október 27. mobiltelefonon

Amint megérkeztünk egyből jött a segítőkész tulaj, hogy elmondja milyen aktualitások vannak az étlapon kívül. Én egy kiváló kecsegét ettem amit igen ritkán fogyaszthat az ember míg barátnőm egy tökéletesen meg de nem túl sült szűzérmét evett. Desszertnek túrógombócot ettünk amit hiba lenne bárkinek is kihagynia!!!

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: kissp28

A következőt megtekintő utazók: Tüke Borház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Tüke Borház? Ossza meg benyomásait!