“Kiváló belvárosi hely!”

24. helyezett 131 Éttermek közül Pécsett
Konyha: Bár, Pub
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Leírás: cafe - bar - gallery
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Pécs belvárosának egyik legjobb bárja, ahova bármikor szívesen betérünk a barátaimmal, és ahol jobbnál jobb zenészek fellépéseit élvezhetjük. :)

Köszönet neki: filkaroemer

Értékelés időpontja: 2018. január 1. mobiltelefonon

Baráságos.hangulatos.Gyors kiszolgálás.aranyos kedves,emberek,felszolgálók,Finom italok.kiváló hely.

Köszönet neki: NauzikaErikaB
Értékelés időpontja: 2017. november 25. mobiltelefonon

Pécsi helyek közül alap, a legtöbb külföldi szerintem idejár, bár nem tudom miért, nekem a hely olyan semmi extra.

Köszönet neki: Vica00
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

A pécsi belváros egyik legkiemelkedőbb szórakozóhelye, kellemes borok, normális árak, kulturált közönség. A hely hangulata is kedves, barátságosak a kiszolgálók.
Kisebb-nagyobb zenei események helyszíne is, látogassatok el ide sokat!

Köszönet neki: thewickedart
Értékelés időpontja: 2017. január 7.

Májusban voltam itt, nagyon jó volt a kiülős rész, így át tudtam érezni a pécsi belváros hangulatát. Egy sört ittam, így az italokról nem tudok véleményt alkotni nagyon.

A látogatás dátuma: 2016. május
Köszönet neki: Szajci

A következőt megtekintő utazók: Nappali Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Nappali Bár? Ossza meg benyomásait!