“Pécs”

Crystal Restaurant
8. helyezett 132 Éttermek közül Pécsett
Konyha: Európai
Értékelés időpontja: 2018. január 22. mobiltelefonon

Fantasztikus bélszínt ettem és s csoki sugle is kivàló Vsak a húsleves rontotta a tökélyt.a kiszolgálás előzékeny és gyors.

Köszönet neki: BoardingPass607865

Értékelés időpontja: 2017. április 18. mobiltelefonon

Nagyobb társasággal érkeztünk. elegáns étterem,ami könnyen megközelíthető. Az ételek finomak voltak. egyedül a kiszolgálás hagyott kívánni valót maga után.

Köszönet neki: Monika O
Értékelés időpontja: 2017. március 14.

Már több alkalommal ebédeltem ott, eddig mindig kifogástalan, ízletes ételeket. A fekvése is ideális, hiszen egy városnézés közben be lehet itt iktatni egy finom ebédet. Ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: cseka83
Értékelés időpontja: 2017. január 2.

Érdekes, eléggé kettős hely. Olyan értelemben hogy teljesen más arcát mutatja a napi ajánlatok kapcsán, és teljesen más arcát ezen kívűl. Előbbihez már többször volt szerencsém, teljesen vállalható az étel minősége. A felszolgálás - mivel nagy a pörgés - viszonylag személytelen, de ez rendben van így hiszen ebédidőben mindenki siet.

Köszönet neki: tamskks
Értékelés időpontja: 2016. november 4. mobiltelefonon

Rendszeresen járok ide napi menüt is fogysztani, de este is próbáltam már az étlapról származó finomságokat
A személyzet gyors és rendben van. Az ételek finomak és nem maradunk éhen.

Köszönet neki: Bálint P

A következőt megtekintő utazók: Crystal Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Crystal Restaurant? Ossza meg benyomásait!