“egy év után ismét itt”
Kávézó értékelése

Kávézó
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Tavaly nagyobb adagot kaptunk a forró csokoládéban, bár az ár ugyanannyi volt, mégsem tetszik már így a kávézó.

Köszönet neki: Szajci

Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Finom kávék, gyors, udvarias kiszolgálással.Nagy választékkal, széles skálában, s a finomabbnál finomabb sütemények!

1  Köszönet neki: MajorArvaBorhaz
Értékelés időpontja: 2017. december 8.

Esti színház előtt ültünk be feleségemmel kávézni. A hely hangulata összhangban van a kiszolgálás praktikusságával, egyszerű és barátságos. Szemlátomást megfelel a célközönségnek, akik egyértelműen nem a hozzánk hasonló, színházhoz kiöltözött 40-50-esek. Tehát a betérőnek az igényeit ehhez kell igazítani.
A velünk kontaktban lévő fiatalember igyekvő és kedves volt. A kávékkal elégedettek voltunk, azt a minőséget kaptuk, aminek reményében bementünk! Az árak is méltányossak. Egyetlen nehézségünk volt csupán, hogy az árlapon és az ismertető füzetben egyaránt olyan kicsik a betűk, valamint szerencsétlen a betű és háttér színek megválasztása, hogy a hátsó traktus gyér fényében, még olvasó szemüveggel sem boldogultunk. Ez azonban nem rontott az élményen! Már tervezzük, hogy látó barátainkkal térünk vissza. :)

1  Köszönet neki: wohv
Értékelés időpontja: 2017. október 9.

Nagyon sok kávé különlegesség van. A hely kicsi, és emiatt előfordulhat, hogy nehéz helyet találni. 4-5 asztal kinn is található.

1  Köszönet neki: heizler_hun
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6. mobiltelefonon

Csalodas! Egy nagy kaki... beall az ember a pulthoz, kerdez, es a vegen total mas eredmenyt kap, mint amit mondtak. Nem erthetoek az arak. Raadasul ritka flegmak. Nekem egy 2 dl-es kaveer 610 forintot elkerni, ugy, hogy kertem egy CaffeLatte-t, eleg nem korrekt. Mert 1; nem 2 dl kavet szerettem volna, hanem egy rendes meretut. 2; ossze vissza, else mondjak meg ha kerdezem, hogy mibol mi a valasztek. A KAVE nagyon jo, de a kiszolgalas.. Nocomment! Sajnalom, mert nagyon megorultem a freinek Pecsen, de sajna egy nagy rakas kiskakkacs akik a kavet kiadogatjak. UI: Egy latte nem egy presszo kave.

1  Köszönet neki: FrequentFlier730133

A következőt megtekintő utazók: Kávézó ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kávézó? Ossza meg benyomásait!