“Tökéletesség”
Blöff Bisztró értékelése

Blöff Bisztró
4. helyezett 131 Éttermek közül Pécsett
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

A tegnapi nap folyamán immár negyedszerre (mindössze pár hét leforgása alatt) fordultam meg ebben a nagyszerű étteremben. Ez idő alatt próbáltam napi menüt, illetve étlapról is ételeket. Mind a kinézet, ízek és árak elsőosztályúak. Az adagok még az én bendőmnek is bőven elégségesek, miközben megvan az exkluzivitás érzése is. A személyzet profi, kedves és felkészült. Úgy tűnik megtaláltam a kedvenc helyemet :)

3  Köszönet neki: 408d_vidn

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Profi kiszolgálás, fantasztikus ételek!
Le a kalappal. Az egész miliője magával ragad. Egyszerű de nagyszerű. Az ételek nagyon finom nem túlkészítettek, ritka az ilyen ! Mindenféle képpen visszatérek! :)

1  Köszönet neki: kiskamilla
Értékelés időpontja: 2018. január 31.

Többször is megfordultam itt egy vacsira, menüzni vagy csak egy két sörre. Kicsit szűkös hely de bármilyen céllal is érkezünk, napszaktól függetlenül mindegyiket egy hangulatos nyugodt környezetben tehetjük meg. Jól főznek és szépen is tálalnak.

Köszönet neki: 722b_lintp
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Hangulatos kis bisztró szinte a központban. Finom és olcsó ételek, viszont kis adagok. Amilyen olcsó, olyan kis adagok. Balkán hét alkalmából csevapot és pljeszkavicát is ettünk.

Köszönet neki: Mizmo22
Értékelés időpontja: 2017. november 5.

Belépéskor kicsit megrettentünk, mert mindenhonnan tengeri-halas-rákos-polipos díszítőelemek köszöntek vissza és az ajánlótábla is többségében tengeri ételeket népszerűsített. Minthogy mi ezekért nem rajongunk, kicsit aggódtunk, lesz-e mit ennünk. A helynek alapvető "halas" profilja nem derült ki számunkra sem a honlapról, sem az itteni értekelésekből. Szerencsére nem távoztunk éhesen, sőt..
Az ételek rendkívül finomak és bőségesek voltak, mind a csirkemell, mind a kecskesajt, a tarja és a pleskavica nagyon jóízű és igényes volt. A kiszolgálás udvarias, profi és gyors. Az étterem hamar megtelt, így mindenképpen ajánlatos asztalt foglalni, ha valaki nem szeretne hoppon maradni. Csak ajánlani tudjuk, kíválóan éreztük magunkat!

Köszönet neki: 266tam_sv

A következőt megtekintő utazók: Blöff Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Blöff Bisztró? Ossza meg benyomásait!