“Passion of fruit”
Juice&Co. értékelése

Juice&Co.
36. helyezett 130 Éttermek közül Pécsett
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Imádnivaló kis üzlet, isteni smoothieval, és kedves kiszolgálással. Többször jártam már itt, és mindig megtaláltam amit kerestem.

1  Köszönet neki: RolandK1678

Értékelés időpontja: 2017. július 26.

Nagy választékban csodás turmixok. Tényleg mindenféle keveréket megtalálsz, műanyag poharakban vagy üvegben elviheted. Tejes változatban is kaphatók, sőt saláta is van.

A látogatás dátuma: 2017. május
1  Köszönet neki: teodoratot
Értékelés időpontja: 2017. február 10.

Főleg nyáron jóleső érzés betérni egy naaaagy pohár gyümölcsturmixra. Tudom, vannak speciális elnevezései ennek a műfajnak, de terminus technicuszokkal most nem terhelnék senkit. A célnak megfelel, de néha kicsit ki lehetne tisztítani a turmixgépet. :)

A látogatás dátuma: 2016. június
1  Köszönet neki: Gruezii
Értékelés időpontja: 2017. január 2.

Végre egy jó kezdeményezés: egészséges, szép, és nem utolsósorban finom italok kreatívan elkészítve. Egyértelműen ajánlom, bár nem egyszerű megtalálni a helyet, de mindenképpen érdemes.

A látogatás dátuma: 2016. október
2  Köszönet neki: tamskks
Értékelés időpontja: 2016. november 23. mobiltelefonon

Az elmúlt hónapokban többször kóstoltam a termékeket és kivétel nélkül mindegyik tetszik! Mindenkinek ajánlom! Én magam visszatérő vendég vagyok és maradok! :)

A látogatás dátuma: 2016. november
1  Köszönet neki: vinitor17

A következőt megtekintő utazók: Juice&Co. ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Juice&Co.? Ossza meg benyomásait!