Értékelés időpontja: 2018. február 24.

Üzleti úton voltam Sárváron, és úgy döntöttem, hogy kipróbálom Magyarország tudtommal egyetlen 5 csillagos szállodáját. A szálloda nagyon szép, a személyzet udvarias és segítőkész, a wellness részlegjól felszerelt, a szobám is rendben volt. Mindettől függetlenül a további észrevételeket tenném, jobbító szándékkal: minibár jól feltöltött, de nem volt bekapcsolva, így csak langyos üdítőt lehetett inni. Ennél alacsonyabb kategóriában már alap, hogy egy vízforraló, Nescaffé-tea választék, van a szobában, főleg, hogy a reggeli csak 7 órától lehetséges, aki mint én, kávéval nyit reggel, az vagy vár 7 óráig, vagy rendel egy a szobaszervíznél, amit elvből nem tettem meg, mert 1 000 Ft-ot kérnek el a felhozatalért... Az étel kínálat (svéd asztal) és ital kínálat rendben volt, de 1 000 Ft-ot elkérni egy 1 deciliter Villányi Portugeser vörös borért, túlzásnak tarom. Tudom, 5 csillag, és nem vagyok az a számolgató típus, de akkor is!.. Szintén jó lett volna úszni egyet reggel, ha már van egy nagy feszített víztükrű nagy medence,de csak fél 8-kor nyit, és nem szabadságon lévén, nekem az már késő lett volna. Összeségében, szép, jó szálloda, de szerintem kicsit túlárazva és értékelve.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
3  Köszönet neki: frenchi1958
Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

A Wellness részleg szinte kifogástalan. A szauna felöntést végző szauna mesterek nagyon sokat adnak az élményhez. Kihagyhatatlan program. A vacsorához kihelyezett sajtválaszték kifejezetten változatos, minden igényt kielégítő. A szoba mérete elfogadható. A tisztaságra nem lehet panasz.
A szobában lévő zuhanyzók mérete remek. Egyedül azt hiányoltam a szoba felszereléséből, hogy nem lehetett vizet melegíteni.
A parkolás a hely adottságai miatt kicsit kellemetlen, de elfogadható.
Egészen biztos többször visszatérünk még

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Orcinus79452
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

A párom hozott el ide, mikor még nem voltunk együtt, de az itt létünk során mondtuk ki hogy együtt vagyunk! Nekem isteni emlék és a hotel is csodálatos. Nagyon kedves a személyzet és az ételek is nagyon finomak voltak! Reggelire volt amerikai palacsinta, ami a kedvencem! Szuper hely!!!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: annaz102
SpiritHotel, a Spirit Hotel Thermal Spa alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 29.

Kedves Anna,

Köszönjük szépen kedves és pozitív visszajelzését és, hogy megosztotta velünk. Örülünk, hogy részesei lehettünk, lehetünk.

Szeretettel várjuk vissza Önöket.

Sok boldogságot kíván,

a Spirit Hotel Csapata

Értékelés időpontja: 2018. február 14.

Minden tekintetben fenomenális. A szoba, az elrendezés, a kiszolgálás, az ételek, a wellness részleg... Minőségi, luxus kategória. A tökéletes kikapcsolódás helyszíne.
itt 2-3 nap eltöltése után, teljesen feltöltődve távozhatunk. Kiemelném a wellnessben tartott szenzációs szauna szeánszokat. nagyon sok helyen voltunk már, de ez mindent felülírt.
Fantasztikusakat ettünk, nagyokat aludtunk, a kiemelkedően kényelmes ágyakban.
Biztosan visszatérünk!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: RitaS5437
Értékelés időpontja: 2018. február 2.

Előnyök:
- Gyönyörű kialakítás és belső építészeti megoldások a hotel és a thermal spa területén, sok kis eldugott szép hely. A kedvencünk a szauna részleg kandallója gyönyörű kilátással és halk zenével.
- Szép környezet, sétalehetőség az erdőben és a tónál
- Tágas szobák, kényelmes ágy
- Nagyon figyelmes és barátságos személyzet

Hátrányok:
- Teakészítési lehetőség hiánya a szobákban
- Szauna: OK, hogy mások meztelenül járkálnak, mivel ez hozzátartozik a szaunázás kultúrájához, de nekem azért ne kelljen. Első alkalommal a kiírt szabálynak megfelelően levettem a fürdőruhát és lepedőbe burkolóztam, de zuhanyozásnál kiderült, hogy nincs zárható zuhanyzó, lepedőben meg ugye nem lehet. Így kénytelen voltam fürdőruhában folytatni. Erről jut eszembe, üvegajtó minden wc-nél – neee..
- Az éttermet a hátrányok közé sorolom, mivel véleményem szerint nem felel meg a szálloda színvonalának. Ennél az árnál/5 csillagnál kellemes meglepetéseket várunk el a konyhától, nem csak azt, hogy jól lakjunk. Itt egy meglepetés volt: a minőségi sajtok széles választéka külön asztalon tálalva. Ezen kívül egy étel sem nyújtott nagy élményt. A levesek nagyon fantáziátlanok voltak, halat egyáltalán nem tudnak főzni, minden nap kipakoltak ízesítésmentes, szárazra főzött filét különböző halfajtákból. A tengeri herkentyűket csak egyszer tálalták terrine formájában, gumiszerű seízű zselébe bebetonozva. Akadt ilyen-olyan különleges alapanyag, mint muflon, vaddisznó vagy báránycomb, de mind egy kaptafára volt megfőzve, egyféle szószban. A legnagyobb csalódást a desszertek jelentettek: egyenesen ehetetlenek voltak, nem érte meg bűnbe esni és cukrot/lisztet fogyasztani. FYI, brownie nem egyenlő csokis piskótával. A fagylaltok viszont nagyon finomak voltak.
Az volt a benyomásunk, hogy olyan ember főzött ránk, aki nem szereti a szakmáját és nem nagyon érdeklődik az újdonságok iránt. A nem rég megreformált munkahelyi menzánk új séfjének több fantáziája van, pedig nem dolgozik nagyobb költségvetéssel.

Összességben csodálatos élmény volt itt tölteni pár napot és bármikor szívesen visszamennénk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
1  Köszönet neki: Csibesz