“Sárvár”

Várkapu Vendéglő Panzió
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Itt teljesen mindegy mit eszik az ember, napi menüt vagy az étlapról választ, minden nagyon finom! A kiszolgálás is szuper! Köszönjük!

Köszönet neki: reniroq

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

A tavalyi jo tapasztalatunkat, csak a pincerek hozzaállasánál tudjuk elmondani . Harcsapaprikásban sok volt a szálka, a majgombóc kemény, a hús papirvékony volt! A krumpli sületlen. Mintha nen ugyan az a szakács lett volna?

Köszönet neki: AnitaM4281
Értékelés időpontja: 2017. november 30. mobiltelefonon

Finom volt a hus, de a sajat salatam valtozatosabb, gazdagabb, izletesebb. A hely hangulata jo, szemelyzet kedves, ar ok.

Köszönet neki: Journey544969
Értékelés időpontja: 2017. október 26. mobiltelefonon

A párommal az évfordulónkon ugrottunk be ide egy spontán ebédre. Nagyon szép és kultúrált hely, tiszta, kedves pincérekkel, csak azért adtam 4es szavazatot, mert az étel amit rendeltem nem volt egyértelműen leirva mit tartalmaz, trikolor tészta volt felüntetve, amire azt gondoltam színes tészta, de trikolor paprikás tésztát kaptam, paprikát meg nem szeretem.. de az étel egyébként finom volt!

1  Köszönet neki: Levendulafa9
Értékelés időpontja: 2017. október 21. mobiltelefonon

Csak jó benyomásokkal távoztunk a helyről, a kiszolgálás kedves volt, az ételek kifogastalanok, a hely hangulatos, rendezett, magyaros. Árértek arányban is korrekt.

Köszönet neki: dorih903

A következőt megtekintő utazók: Várkapu Vendéglő Panzió ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkapu Vendéglő Panzió? Ossza meg benyomásait!