A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2017. november 7. mobiltelefonon

Családi nyaralásra a legjobb. Egyszer voltunk, de szeretnénk még visszamenni. A wellness és a kilátás csodás. Az apartman tágas, jól felszerelt. Közel van a Petőfi sétány és a Balaton is. Minden szempontból ideális.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
1  Köszönet neki: Andrea J
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon

Már 5 alkalommal pihentünk itt. Az apartmanok tágasak, tiszták, kényelmesek, a panoráma csodálatos. A wellnesst a gyermekeim is imádták, nyári szezonon kívül kifejezetten csendes, nyugis. Köszönjük! Visszatérünk! :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: Trip741029
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon

Szuper szolgáltatásban volt részünk.
A családdal a kikapcsolódás szuper volt, imádtuk a wellnest, mindent.
Az apartman tökéletes volt.
A kilátás valami gyönyörű télen is. Legközelebb is visszajövünk! :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: ReniiK2
Értékelés időpontja: 2017. október 31.

Kedves Olvasók és Club218!
Nem szeretem és nem is szokásom, hogy onlien felületen tegyem közzé a vélemnyemet, de most szükségesnek érzem:
Párommal most voltunk először a Club218-ban és a hirdetésben szereplő "Prémium wellness" helyett egy kritikán aluli szolgáltatást, illetve egy hasonló kaliberű szállást kaptunk.
Nem titok, mi kupon oldalon keresztül foglaltuk a 3 napos szolgáltatást, de azt nem hittem volna, hogy az árral a szolgáltatások is redulálódnak a leírtakhoz képest.
Ez az egy mezei társasház, rendelkezik egy kisebb wellness részleggel, amit a közös költségből tartanak fent. Ezzel még nem is lenne gond, de:
1.) Megérkezés előtt kértek tőlünk egy telefonhívást, hogy negyed órával az odaérkezés előtt hívjuk fel a kapcsolattartót (Ritát), aki majd lejön és fogad minket. A hölgyet útközben 2x, hívtuk, mindkétszer beszéltünk is vele, majd kérte, hogy ha ott vagyunk, akkor újra tegyük meg, mert fölöslegesen nem jönne le (fújt a szél). Emberileg megértjük, marketing szempontból nem...túl léptünk rajta.
2.) A szobánkban (itt még nem tudtuk, hogy ez csak egy társasház egyik lakása) az 5 radiátorból 2 nem működött, illetve a teraszajtót nyomta befelé a szél, mind a két éjjel süvített be rajta a levegő (ismétlem: 5 radiátorból csak 3 működött!) De betudtuk annak, hogy sokan használják a hirdetés szerinti "apartmant", szerelés és karbantartás minden lakásban szükséges, pont kifogtuk, ezen is túl lehet lépni.
3.) A teljesen felszerelt konyha rendben volt, azt leszámítva, hogy az összes (de tényleg kivétel nélkül az összes!!!) evőeszköz tányér és főzéshez szükséges eszköz tele volt étel maradvánnyal...gusztustalan!
4.) Az első nap, amikor fürdeni akartunk menni, gyanús volt, hogy a társasház teremgarázsán keresztül vezet az út a célig. Amikor odaértünk a "wellness" részleghez, az ott lévő úszómester tájékoztatott minket arról, hogy ne legyenek túl nagy elvárásaink, ez egy TÁRSASHÁZ, aminek egyes lakásait kiadják üdülési céllal. Itt már kikerekedett a szemünk, féltünk bemenni a wellness részre: öltözőszekrény volt, hozzá kulcs nem; volt összesen 4 (azaz négy!!!) darab medence a két lépcsőházra, ebből 2 db gyerekmedence, 1 db jakuzzi, 1 db úszómedence. Természetesen a nyitvatartási idő alatt tömve volt mindegyik, hely egyikben se volt egy darab se. A jakuzziba egyszer bejutottunk, de akkor is egy olyan helyet sikerült csak elfoglalnunk, ahol a kifúvó el volt dugulva, nem működött.
5.) A 2 db finn szaunából, és az 1 db gőzkabinból, ami a részleghez tartozik, csak 1 db szauna működött folyamatosan, illetve a gőzkabin hébe-hóba, ha szóltunk az úszómesternek, hogy mi ezért fizettünk, kapcsolja be legyen szíves. Kérdeztük, hogy ennek mi az oka, a válasz csak ennyi volt: nem gazdaságos, a társasháznak nem éri meg, ha nincs tele mindegyik. Mondanom se kell gondolom, hogy az 1 db szaunba való bejutásért sorban állás volt. Ezen túl az úszómester kifejtette nekünk, hogy úgy egyébként az ott lakók se szeretik, ha külsősök is látogatják a medencéket. Itt elszakadt bennem egy ideg..

Ez egy társasház és nem wellness központ.
Tisztában voltam az ajánlatban írtakkal, a felét sem biztosítják. Dühítő..

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
10  Köszönet neki: GoPlaces738288
Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Idén is a Húsvéti ünnepeket itt töltöttük a hotelben.
Legfelső szinten, a középső lépcsőházban, a panoráma szépséges volt nappal és este is.
Ragyogó volt az idő, a városi rendezvényeket nagyon élveztük, finomakat ettünk a vásári kínálatból.
Kikapcsolódásra, pihenésre tökéletes a helyszín.
Sok időt töltöttünk a wellness - részen.

Szobatipp: Külön kell a szobafoglaláskor kérni, hogy Wifi-s legyen!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
  • Utazás típusa: Partnerével utazott