“Jobb, mint ahogy kívülről látszik!”
Bella Italia Étterem értékelése

Bella Italia Étterem
12. helyezett 96 Éttermek közül Siófokon
Konyha: Magyar, Olasz
Leírás: Tisztelt Vendégeink! Siófok központjában vagyunk megtalálhatóak a Víztorony tövében, várunk Benneteket egy felejthetetlen gasztroélményre! Amit kínálunk:-autentikus olasz ételek, tészták, saláták, grill húsok, tengeri halételek, csodás desszertek, és persze a ropogós, vékonytésztás pizzáink! Továbbá ajánljuk egyedülálló balatoni, szekszárdi és olasz borokat ötvöző vinotékánkat, ahol megkóstolhatjátok a Balaton környékén termelt zamatos nedűket! Jó étvágyat!
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Nagyon hideg volt - és nagyon éhes voltam- , és mondtam a feleségemnek, hogy az első étterembe jó lenne bemenni. És hátat fordítottam ennek az olasz étteremnek, hogy az asszony észre ne vegye, mert nekem egy picit se tetszett kívülről. Persze a feleségem már rég észre vette, és már ment is befelé, mert egy olasz étterem csak egy olasz étterem. Alighogy beléptünk, már láttam, hogy tévedtem. Belülről egy nagyon ízlésesen berendezett, egyáltalán nem ódivatú hely volt. Persze legnagyobbat a kaják terén tévedtem. Mind kifejezetten finom volt, annyira, hogy másnap is odamentünk ebédelni. (akkor már nem volt annyira finom, ami valószínűen annak köszönhető, hogy másik szakács volt szolgálatban, de még akkor is meghaladta az előzetes elvárásaimat)
Tudom ajánlani!

Köszönet neki: 07Ferenc

Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

No 1 étterem Siófokon. Állandó megbízható minőség a konyhát, a felszolgálást, az étterem vezetést és az italokat tekintve is. Kiváló friss ételek, remek pizza, borválaszték. Elsőosztályú választás - tényleg - bármilyen alkalomra. Törzshelynek ajánlom :-) Ha itt vagyok, máshová nem megyek :-)

Köszönet neki: tothjulia
Értékelés időpontja: 2017. december 9. mobiltelefonon

Kellemes hangulat, elfogadhato arak. Mediterran halleves (nagy resze fagyasztott alapanyagbol) es a kakukkfuves csirke is kivalo volt.

Köszönet neki: CsongorK14
Értékelés időpontja: 2017. november 26. mobiltelefonon

Novemberben is nyitva! Igazi olasz ételek, remekül elkészítve.
A felszolgálás gyors és kedves, az árak nem kifizethetetlenül magasak. (két fős vacsora itallal kb 10.000ft) Ajánlani tudom!

Köszönet neki: Almydani
Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

Finomak az ételek, semmi extra de megbízható színvonal. Általában gyenge felszolgálás, de egy idő után úgyis szeretni fogod azt aki mindig hoz valami finomat, hozza akármilyen módon.

Köszönet neki: gyuria2016

A következőt megtekintő utazók: Bella Italia Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bella Italia Étterem? Ossza meg benyomásait!