“igazi ritkaság a Balatonon..”
Calvados Etterem értékelése

Calvados Etterem
4. helyezett 98 Éttermek közül Siófokon
Konyha: Európai, Magyar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 19.

Az érkezéskor már az ajtóban vártak és üdvözöltek bennünket, segítenek a kabátoknál... Gyors rendelés után sem hagytak magunkra a figyelmes felszolgàlók. Kívánságainkat folyamatosan lesve,kedves,gyors kiszolgálásban részesítették családunkat. A konyha...az fantasztikus! Egy remek filézett harcsa halászlét követően, egy tökéletesen elkészített pikáns, magyaros szűzérmét elfogyasztva szembesültem a konyha és a Chef profizmusával is! Igazán bőséges adagok, abszolút (Balatonhoz képest is) mérsékelt / olcsó árakkal, családias környezet! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2  Köszönet neki: Bundzsi

Értékelés időpontja: 2018. március 15.

Számos helyen megfordultam már, de nem találkoztam még olyan étteremmel, ahol:
1.a pincér nincs tisztában a fröccsök arányaival, a viceházmesterre visszakérdez, hogy 1-1 arányban a bor és a szóda?!- ne nevettessük már ki magunkat
2.felveszi a pincér a rendelést, és pár perccel később visszajön, hogy szeretné elkérni a személyinket. zárójelesen megjegyzem 23 és 29 éves személyekről beszélünk-azt hittük tréfál :D
3.fizetés során derült ki, hogy nem lehet semmiféle kártyával fizetni- úgy gondolom, hogy egy turizmusból megélő étteremben ez elvárt lenne
4.HAB A TORTÁN!!! Mikor bementünk az étterembe, közöltük, hogy nem kérünk étlapot, csak szeretnék két fröccsöt inni. A számla kikérése során derült ki, hogy a fröccsként megkapott borunk DECIJE 1100 Ft volt. Namármost, ha én kikérek egy fröccsöt, akkor nem az étterem legdrágább borából szeretném elfogyasztani. A pincér rendelésnél nem kérdezett semmit, hogy milyen fajta bort innánk, számomra egyértelmű, hogy az étterem folyó borából fogunk kapni, de ha ő nem is gondolja így, akkor felkínálja a lehetőségeket.
5.Miután szóvá tettük, hogy az egy dolog, hogy nem lehet kártyával fizetni, de a bor sem a prémium minőségből került kiszolgálásra-mint, ahogy az árából elvárható lett volna, egy siófoki kis étteremben- a tulajdonos, az orrunk alá dörgöli a Feind Rajnai Rizlingjét, mintha az egy top kategóriás bor lett volna.-a boltokban egyébként egy egész üveg ilyen bor kerül annyiba, mint itt egy deci.
Senkinek nem ajánlom ez a helyet!

4  Köszönet neki: sz_kez2017
Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

Kétszer voltunk két nap alatt, az első alkalom tökéletes volt, nagyon udvarias kiszolgálás kellemes környezetben, finom ételek. A második alkalommal a fiatal pincér udvarias, ámde cseppet sem barátságos szolgáltatása rontott az összképen.

2  Köszönet neki: pengemex
Értékelés időpontja: 2017. november 11. mobiltelefonon

Rendszeres latogatoi vagyunk az etteremnek, a fogyasztott etelek kifogastalanok voltak. A pincerek segitokeszek es kedvesek, csaladias hangulat

2  Köszönet neki: Daydream739939
Értékelés időpontja: 2017. november 1.

Az étterem külső megjelenésében is hívogató. A (személyzet egy tagja vagy a) tulajdonos általában a bejáratnál áll, és szívesen útbaigazítja a ki-, és betérőt. A kiszolgálás gyors, nagyon udvarias, figyelmes. Az ételek látványosak, és ami legfontosabb, nagyon finomak! Igazi házias, otthoni ízek. A tisztaságra nagyon odafigyelnek, "apertén" rend van mindenütt. Az árak mérsékelten elfogadhatóak. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Biztos, hogy máskor is visszatérünk!

1  Köszönet neki: Laciapu

A következőt megtekintő utazók: Calvados Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Calvados Etterem? Ossza meg benyomásait!