“Hibatlan minden!!!”

Konyha: Európai, Magyar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 30. mobiltelefonon

Az egy hetes nyaralasunk alatt 3 este is visszatertunk a Calvados etterembe.
Halat, vadat...szoval minden finomsagot megtalalsz az etlapon!
A hazi hamburger es a vaddiszno barnamartassal viszi a primet. A turogomboc isteni. Ajanlom mindenkinek jo szivvel! Kisgyerekkel is biztonsagos a zart udvar miatt!

1  Köszönet neki: ErikaK1136

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 29.

Sorozatos visszatérő vendégek vagyunk! Rengetegszer jártunk már itt, de még semmilyen csalódás nem ért bennünket. A felszolgálók lazák, udvariasak, az ételek ízletesek, nagy adagok. Ha Siófokra látogatunk, mindig betérünk ide.

A látogatás dátuma: 2018. július
2  Köszönet neki: Szpet
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 27. mobiltelefonon

Egy hetet töltöttünk angol barátainkkal Siófokon, szállásunk nagyon közel az étteremhez. Egyik este úgy döntöttünk, kipróbáljuk az éttermet, de ezt csak mi gondoltuk így. Átsétáltam, hogy foglaljak 9 személyre asztalt, sosem volt még problémám asztal foglalással kapcsolatban.
Az étterem gyakorlatilag üres volt, max 2 asztalnál ültek vendégek. Megkérdeztem, hogy tudnék-e 9 főre egy óra múlva asztalt foglalni. A válasz annyira meglepett, hogy elakadt a szavam. Azt monda a felszolgáló személyzet, hogy nem, mert addigra már biztosan teli lesznek. Furcsálltam, de mondtam, ok, majd meglátjuk. Ezek után elment a kedvünk oda menni, de el sétáltunk elotte, ugyanolyan üres volt szinte, mint előtte. Sajnos egyértelmű volt, hogy túl nagy nyűg lettünk volna nekik. Szerencsére találtunk szuper helyet a közelben.

Köszönet neki: Surtess
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 20. mobiltelefonon

Az ètelek nagyon finomak voltak, azonban a kiszolgálás kicsit döcögős volt. 5 fèle ételhez màr elfogyott az alapanyag, elfelejtettèk a közben rendelt italunkat, a szàmla is majdnem eltèvedt. Viszont az összes pincér nagyon kedves és gyorsan kihoztàk a vacsoránkat. A kerthelyiség hangulatos, összességében egy kellemes vacsorához tökéletes választás!

Köszönet neki: drtimiii
Értékelés időpontja: 2018. július 28.

Udvarias kiszolgálás, jófej pincérek, nagyon finom ételek, és kiülős résszel is rendelkezik. Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2018. július
2  Köszönet neki: Voyage642699

A következőt megtekintő utazók: Calvados Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Calvados Etterem? Ossza meg benyomásait!