“Remek ételek, példaértékű kiszolgálás!”
Calvados Etterem értékelése

Calvados Etterem
4. helyezett 85 Éttermek közül Siófokon
Konyha: Európai, Magyar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9.

75. szülinap ünneplése alkalmával jártunk az étterembe. Finom ételek, keves, segítőkész kiszolgálás fogadott minket. Egyik családtagunk gluténmenérzékeny, és bár az étlapon nincs gluténmentes fogás, a pincer rendkívül sok lehetőséget sorot, melyet hajlandóak gluténmentesen elkészíteni, ez példaértékű olan étteremben, ahol nem kimondottan erre specifikálódtak! Kérdésünkre, hogy vihetünk-e tortát egyértelműen jelezték, hogy igen, mi több gyönyörű torta tálon hozták ki. Arról már nem is beszélve, hogy távozásunk előtt meglepték az ünnepeltet egy üveg borral, melyet fogyasztott és megdícsért az étteremben. Nagyon meg voltunk elégedve, biztos visszatérünk még, köszönjük!

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
2  Köszönet neki: Connector813785

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

Isteni kajak, jo hangulat.

Jo latni hogy a feltorekvo pincer generacio tagjai milyen nagy lelkesedessel vegzik munkajukat!

2  Köszönet neki: editdudas
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

Finom vacsora kellemes kornyezetben

Tanulo pincer mosolya es kiszolgalasa:

A rantott husra krumplipurevel mindenkepp visszajovunk mert frissen sult es finom volt

Jovunk jovoheten is es remeljuk a pincer mosolya akkor sem lefele fog gorbulni!

1  Köszönet neki: faskerti_dori
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 30. mobiltelefonon

Nagyon finom kézműves hamburgert és vaddisznót ettem. Egy héten háromszor is itt ettem. Nagy volt az adag bisztos vissza jövök.

Köszönet neki: BenceK16
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 30. mobiltelefonon

Az egy hetes nyaralasunk alatt 3 este is visszatertunk a Calvados etterembe.
Halat, vadat...szoval minden finomsagot megtalalsz az etlapon!
A hazi hamburger es a vaddiszno barnamartassal viszi a primet. A turogomboc isteni. Ajanlom mindenkinek jo szivvel! Kisgyerekkel is biztonsagos a zart udvar miatt!

1  Köszönet neki: ErikaK1136

A következőt megtekintő utazók: Calvados Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Calvados Etterem? Ossza meg benyomásait!