“Pihenés”

Konyha: Európai, Magyar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. október 20. mobiltelefonon

Remek kiszolgálás, kivàló hangulat.
Csak ajánlani tudom.
A berendezés ízléses, nagyon hangulatos hely.

A látogatás dátuma: 2018. október
1  Köszönet neki: Wander826154

Értékelés időpontja: 2018. október 20. mobiltelefonon

Baráti társasággal voltam, nagyon pozitív élményeket kaptunk itt. Az ételek kiválóak, a személyzet és a tulajdonos is nagyon kedvesek, szolgálatkészek, a zene is kellemes, a berendezés ízléses. Mindenképpen ajánlott.

A látogatás dátuma: 2018. október
1  Köszönet neki: mathebalazs
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 19.

Visszatérő vendégek vagyunk. Rengetegszer jártunk már itt, de még semmilyen csalódás nem ért bennünket. Kiváló ételek, korrekt kiszolgálás.
Csak ajánlani tudom!

2  Köszönet neki: BoardingPass817536
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 17. mobiltelefonon

Sajnos a személyzet stílusa egészen felháborító volt, így ahogy leültünk álltunk is fel és eljöttünk. Az ételeket nem volt alkalmunk értékelni, teljesen elvette a kedvünket ez a viselkedési forma amit érkezésünkkor tanusított a két felszolgáló.

1  Köszönet neki: Relax816343
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9.

75. szülinap ünneplése alkalmával jártunk az étterembe. Finom ételek, keves, segítőkész kiszolgálás fogadott minket. Egyik családtagunk gluténmenérzékeny, és bár az étlapon nincs gluténmentes fogás, a pincer rendkívül sok lehetőséget sorot, melyet hajlandóak gluténmentesen elkészíteni, ez példaértékű olan étteremben, ahol nem kimondottan erre specifikálódtak! Kérdésünkre, hogy vihetünk-e tortát egyértelműen jelezték, hogy igen, mi több gyönyörű torta tálon hozták ki. Arról már nem is beszélve, hogy távozásunk előtt meglepték az ünnepeltet egy üveg borral, melyet fogyasztott és megdícsért az étteremben. Nagyon meg voltunk elégedve, biztos visszatérünk még, köszönjük!

2  Köszönet neki: Connector813785

A következőt megtekintő utazók: Calvados Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Calvados Etterem? Ossza meg benyomásait!