TripAdvisor
Siófok
Közzététel
Bejövő üzenetek
Keresés
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 23.

Kisgyerekes családként idén már harmadszorra tértünk vissza. A privát parton van egy kis sekély öböl, ahol már totyogó kortól nagyokat lehet pancsolni, parton homokozni, ráadásul hatalmas fák adnak árnyékot egész nap. Mindenféle babás, kisgyerekes eszköz kérhető a szobába. A karórás kulcs és fizetési lehetőség pedig igazi kényelmet és szabad mozgást biztosít. Tartja a megszokott színvonalat, ami nem minden hasonló kategóriájú szállodáról mondható el.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. június
Köszönet neki: HCsKriszti
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 15.

Szép saját partszakasz, biztonsági őrrel, kinti és benti fűtött medencékkel. Modern létesítmény programokkal, felárért igénybe vehető VIP részleggel. Nagyon jó a wellness részleg. Nagy területen helyezkedik el a hotel, nem is érződött, hogy teltház van. A szobák takarítása enyhén szólva nem alapos. A polcokon por volt, a falakon a szúnyogvadászatok sikereinek nyomai láthatók. Az animátorok nyilvánvalóan csak a munkaidő végét várták, igazából nem érdekelte őket, hogy a gyerekek mivel töltik az időt. Az étkezések során az ellátás éppen csak eléri a négycsillagos színvonalat. A választék kevés, a minőség sem kiemelkedő. Mondjuk éhesek sosem maradtunk, az tény. A palacsinta készítő készülék működése még megfejtésre váró rejtély (mitől lesz kisebb, vagy nagyobb a palacsinta?), nagyon hosszú sorok alakultak ki ezeknél a készülékeknél. Ez a szálloda jó, de ennyit nem ér, ennyiért már igen jó minőségű négycsillagos ellátást is lehet találni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. június
Köszönet neki: GyulaK55
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 4.

Legnagyobb örömömre én voltam a napvendége érkezéskor, ezért párom és én extra figyelmet kaptunk mindenhol. A szobában már várt a névreszóló levél, gyümölcs és a nevemre gravírozott bor. Apróság, de mégis sokat számít. Tudnék sorolni apróbb hiányosságokat, de a személyzet kedvessége feledteti ezt.

Köszönet neki: Kitty Z
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 1.

Mindenkinek csak ajánlani tudom! Rég pihentünk ilyen jót a 3 éves gyerekünkkel együtt! A szoba nagy méretű, tiszta, mindennel felszerelt. A személyzet rendkívűl kedves és mindenhol tekintettel vannak a gyerekekre! Gyerek menük, animátorok, arcfestés, gyerek foglalkozások.. Mind a kinti mind a benti kikapcsolódási lehetőségekkel nagyon elégedettek voltunk. Belföldön még nem éreztem magam sehol ilyen jól így a kíváló minősítést abszolút megérdemli ez a hotel és az itt dolgozók!

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Dorina1990
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 1.

A lokaciot emelnem ki leginkabb: gyonyoru zold sziget, kozvetlenul a parton. A balatoni naplemente elmenye kaprazatos...Szinte nem is voltunk a szobaban, annyi a lehetoseg kinti medence, vízpart, wellness, szauna stb.

Utazás típusa: Egyedül utazott
Köszönet neki: Kardoserika