Tripadvisor
Közzététel
Bejövő üzenetek

A párommal voltunk pót-szilveszterezni. Tiszta, szép szálloda, kedves személyzet, nagyon jó wellness részleg. Jó volt a program, jól szórakoztunk. Bőséges parkolóhely a gépkocsival érkezőknek. Gyermekes családoknak is ajánlható.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Venture730691
Értékelés időpontja: 2020. január 4.

Szépen berendezett tiszta, kényelmes szobák. Udvarias, kedves, segítőkész személyzet. Remek konyha, bőséges reggeli, változatos finom vacsorák. Maximális biztonság a szálloda egész területén. A karórás rendszert kifejezetten értékelem.

Szobatipp: Mi az 1.épületet szoktuk választani, nyugati fekvés, a harmadik emeletről picit látszik a Balaton.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: GMKatalin
Értékelés időpontja: 2020. január 1.

Tiszta,jó hangulatú,nagyon szép szálloda,tágas terek és szobák,kiemelkedően kedves személyzet,változatos és ízletes ételek,az összes magyarországi családbarát szállodát bejárva az a véleményünk,hogy a fent leírt kritériumokban magasan az első helyen vezeti a rangsort,nem beszélve az ár-érték arány megfelelőségéről!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. december
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: banfiagnes
Értékelés időpontja: 2019. december 10. mobiltelefonon

Barátnőmmel voltunk pár napra pihenni. Bőséges büfés reggeli és vacsora, szép környezet, kedves segítőkész a személyzet. Elég nagy az esély hogy jövünk még mert teljesen megvoltunk elégedve mindennel.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. december
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: neumanmark
Értékelés időpontja: 2019. november 18.

Kétszer voltunk a férjemmel és a fiammal ebben a hotelben az 5*-os részében.
Számunkra egyenlő volt a 4*-al.
Voltak hiányosságok az ételeknél is, nem volt olyan nagy felhozatal sem.
Babaágyat előre már a foglalásnál kértem, de nem volt bekészítve, utána kellett még futkosni.
A szobák nálunk tiszták voltak és felszereltek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: Enci88