“Csak ajánlani tudom!”
Janos Vendeglo értékelése

Janos Vendeglo
3. helyezett 97 Éttermek közül Siófokon
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 13. mobiltelefonon

Családias hangulat, kiváló ízek, udvarias felszolgálás. Kell ennél több? Jó szívvel ajánlom, nem fogsz csalódni!

A látogatás dátuma: 2020. szeptember
Köszönet neki: gcsorgics

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 24. mobiltelefonon

Kedves felszolgálok, nagyon finom ételek, gyors kiszolgálás, remek hangulat, . Csak ajánlani tudom!!

Köszönet neki: Pmartin0321
Értékelés időpontja: 2020. augusztus 11. mobiltelefonon

Siófokon sok éttermet kipróbáltunk,nekünk ez az étterem jó helyen van.Gyalogosan is könnyen elérjük,ezért minden évben többször is eljövünk.Barátságos családi étterem,jó felszolgálással,elfogadható árakkal.Talán az étlap lehetne bővebb,de amit vállalnak,azt jól teljesítik.Mi a kacsacombot és a sült csülköt szeretjük,de finom a tatár is!

1  Köszönet neki: szekelynegyorgyi
Értékelés időpontja: 2020. augusztus 2.

Isteni finom grill sajtot ettem grill zöldségekkel,a hideg libamáj zsírjában pedig ötletesen volt tálalva!Nagyon kedves felszolgálókkal!Egy észrevétel akad csak...ha már az ajtóban ki van írva hogy a bejárat 5m körzetébem tilos a dohányzás akkor oldalsó kerthelységben sem kellene megengedni,mert a szél bizony mindenhová elviszi a szagot.
Köszönjük a nyalókákat!

Köszönet neki: rutaia
Értékelés időpontja: 2020. július 12.

Egyszerűen imádtuk, friss és minőségi ételek, profi személyzet. 2x ettünk itt, ha valaha még erre járunk biztosan jövünk! Ár-érték arányban szinte az ország legjobb étterme, örülök, hogy rábukkantunk erre a helyre!

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: 138andreak

A következőt megtekintő utazók: Janos Vendeglo ugyancsak megtekintették

Siófok, Somogy megye

Járt már itt: Janos Vendeglo? Ossza meg benyomásait!