“a szolgáltatás és az ételek kimagasló színvonala”
Mala Garden Étterem értékelése

Mala Garden Étterem
2. helyezett 98 Éttermek közül Siófokon
Milyen alkalomra? Romantikus, Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Leírás: A Mala Garden étterem a hotel egzotikus kialakításához hasonló hangulatvilágot nyújt a betérő vendégeknek, akik egész évben gyönyörködhetnek az étterem balatoni panorámájában. A nemzetközi konyha és étlap a változatosság jegyében kínál távol-keleti, mediterrán ízeket, de azok sem fognak csalódni, akik az egészséges életmód hívei, hiszen salátákból és halakból is bőséges a választék. A magyaros ízek kedvelőit pedig tradícionális (újragondolt) magyar ételekkel várjuk. A Mala Garden Étterem teraszáról gyönyörű a kilátás Siófok Aranypartjára és a Balatonra, így nyáron valódi tengerparti hangulatban fogyaszthatjuk el kedvenc ételeinket vagy koktéljainkat a teraszon. Gazdag helyi borkínálattal rendelkezünk, és hogy mindenkihez eljussanak ezek a kitűnő nedűk, akár egy pohárral is megkóstolhatóak. A Balaton és környéki borokon kívül, felhozatalunk tartalmazza hazánk borvidékeinket további prémium tételeit is.
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Telefonon foglaltam asztalt egy Siófoki kirándulás alkalmával. Az asztalt direkt az ablaknál foglalták, mivel a befagyott Balaton képénél festeni sem lehet szebbet. Már ez a gesztus Önmagában annyi gondoskodást foglal magában, van az a mondás "az anyaméhben sem volt ilyen jó dolgot" hát nem:) A pincérek rendkívül figyelmesek és kedvesek. Az ételek nem sablonosak, én sütőtök-rémlevest ettem, sok helyen ettem már az országban, mindenhol finom volt és mind ugyanazt az ízvilágot hozta, de itt nem. Teljesen más volt az ízvilág, nem a megszokott és nagyon finom volt. Ugyanez a szarvas, máshol a szarvast áfonyalekvárral kínálják, de itt rókagomba és olyan gombóc volt hozzá, amiről egyből Bécs jutott eszembe. Igazán le a kalappal. Tökéletes élmény a testnek és a lékeknek is.

1  Köszönet neki: 75BSG

Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Kellemes, finom illatú Balit idéző szálloda! Figyelmes személyzet! Az étteremből szép a kilátás a Balatonra! Finom etelek korrekt felszolgalók! Csúcs kis hely!

1  Köszönet neki: gyorgya9
Értékelés időpontja: 2018. február 19. mobiltelefonon

Varázslatos hely, a környezet kellemes és nyugodt. Mindig kedves személyzet fogad minket! Nem csak a különleges ételek kedvelőinek ajánlom. A keleti konyhát ötvözik a magyar ételek egyedi ízeivel. Biztos vagyok benne, hogy itt mindenki megtalálja a maga kedvencét!

1  Köszönet neki: AnitaP3379
Értékelés időpontja: 2018. január 21.

A salátától besírtam olyan jó volt, a tésztaételek is rendben voltak, a személyzet is profi.
Egy olyan hely ahol megéri többet fizetni egy ételért.
A reggeli is lenyűgözött másnap, jobbat el sem tudnék képzelni.
Gratulálok a Vezetőségnek! Csak így tovább.

Köszönet neki: Somogyvári B
Értékelés időpontja: 2017. november 26. mobiltelefonon

Nagyon jól változatosan főznek. Kiváló a kiszolgálás kedvesek nagyon. Nagyon finom és különleges borok vannak. Mindig változik az étlap amiről nehéz rosszat választani

1  Köszönet neki: voltigt

A következőt megtekintő utazók: Mala Garden Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Mala Garden Étterem? Ossza meg benyomásait!