“2600 Vác”
Oreg Halasz Etterem értékelése

Oreg Halasz Etterem
22. helyezett 98 Éttermek közül Siófokon
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Kultúrált, hangulatos környezet. Korrekt kiszolgálás. Finom, nagy adag ételek!
Mindenkinek ajánlom.

Ui.: a sarokban lógó "sapka" kinézetű fonott kosár, gyógynövényes gyűjtő kosár...mint megtudtuk! :-)

Köszönet neki: Tamas M

2024 a(z) 135 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. november 6.

Egy hónapon belül kétszer volt alkalmam itt elfogyasztani 2 nagyon kellemes ebédet! Egy balatonföldvári ismerősöm ajánlotta, kiemelten a hal tepertőt. Nem csalódtam! Elvileg ez egy előétel, de hatalmas adagot szolgálnak fel, sült krumplival, és az egész tányér befedve sült hagymakarikákkal... Fenséges volt, és a tulaj kedvessége sem ront a megítélésen. Berendezés egyszerű és tiszta, a kiszolgálás gyorsasága közepes, fizetni bank kártyával is lehet, Nyugodt szívvel ajánlom.

Köszönet neki: frenchi1958
Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

Ha jóféle halételeket enne az ember egy kellemes teraszon, akkor adja magát a hely. Jó arc a tulaj, Jóschka is, ami miatt mégsem magasabb a pontszám, az a borzasztóan szenvtelen és gyenge felszolgálói teljesítmények olyanoktól, akik meg vannak győződve arról, hogy ők a legjobbak és legrutinosabbak, holott az ősz hajszálak és a lógó toka még nem egyenesen erre a következtetésre juttat. Ahhoz érteni kellene a szakmához, mégpedig annak a jelenlegi formájához, nem pedig ahhoz ami már húsz éve is borzalmas volt. Egy csipetnyi innovációval, újszerűséggel és nem a végelgyengülés általi megváltást váró felszolgálókkal az egyik legjobb hely lenne a környéken.

Köszönet neki: gyuria2016
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 30. mobiltelefonon

Sziasztok ,
A családommal jártam ebben az étteremben augusztusban. A teritő koszos volt,leves maradék és kenyérmorzsával teli,ezt a mogorva pincér nem észlelte .
A halászlé nem volt rossz.
Az árak magasak.
A kiszolgàlàs nem megfelelô ès hiànyos!

Nem tetszett az ètterem .

1  Köszönet neki: BalazsB62
Értékelés időpontja: 2017. június 20.

Az Öreg Halász a műút mellett található, ha túl mész rajta nem könnyű az autóúton visszafordulni.

A meglepetés akkor ért, amikor beléptünk az ajtón.
Megkérdeztem a pincért, leülhetnénk-e kint a kerthelyiségben, ahol épp akkor nem ült senki (félóra múlva azonban már igen!) „NEM” válaszolta lakonikusan a pincér. Indokolás, magyarázat semmi.
Azért el ne felejtsük már: június van és nyár. Még akkor is, ha éppen akkor nem volt túl jó idő.
Balatoni halászlét kértünk belsőséggel, nem mondom, hogy nem volt jó, bár a belsőséggel nem terhelték túl, de azt elfelejtették közölni, hogy az ételnek csak a NEVE balatoni, maga a hal, ami benne van, korántsem az.
Gondolom, az öreg halász is már rég nyugdíjba ment, csak a modortalan pincérek maradtak.
Fizetésnél gondolom keveselték a felajánlott 10 %-t, mert látványosan fillérre leszámolták a visszajárót.
Nem baj. Úgysem jövök ide többet.

A látogatás dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: shangri-la-fan

A következőt megtekintő utazók: Oreg Halasz Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Oreg Halasz Etterem? Ossza meg benyomásait!